anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lewar1929
#8 Zapaleniec#

Kupujący zwróci zakupiony przedmiot i chce zlecić mu zwrot pieniędzy, ale moje konto jest puste. Co zrobić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
sophie-bunny
#13 Ambasador#

Pieniądze mogą się tam pojawić tylko z wpłat za towar od innych kupujących. Jeśli nie spodziewasz się wpływów w najbliższym czasie, zwrot możesz wykonać zwykłym przelewem na konto kupującego, poza Allegro.

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

z pustego i Salomon nie naleje.

Czekasz aż sprzedaż coś i się napełni, albo zrób przelew na rachunek kupującego.

Słyszałem jednak, że jest opcja wpłaty na to konto po zleceniu wypłaty, ale tego nie sprawdzałem, próbowałeś?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TATLOK hmmm nie ma możliwości wpłaty pieniędzy na konto Allegro Finanse, a gdzie o tym słyszałeś? Jeszcze w tym roku będzie możliwość zarezerwowania określonej przez sprzedającego kwoty na wypadek zwrotów, pisała o tym nasza Ekspertka podczas spotkania.  
@Lewar1929 możesz zwrocić pieniądze na konto Kupującego. Możliwe, że z tego powodu nie otrzymasz rabatu transakcyjnego od razu, ale będziesz mógł się odwołać.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@la_nika gdzieś mi przemknęło, kiedyś, w przeglądanych wypowiedziach i jeśli tej opcji nie ma to zapewne źle wydedukowałem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Lewar1929 Zwróć zwykłym przelewem bezpośrednio na konto kupującego. Jeśli Allegro nie przyzna Ci zwrotu prowizji, złożysz odwołanie; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym i dołączysz potwierdzenie przelewu zwrotnego.

oznacz moderatorów