anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

distranissan
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, kupujacy zakupił u mnie na aukcji nr oferty 8328524931 zawieszenie do auta, okazało się że już go nie mam, zwróciłem kupujacemu wpłatę ,on potwierdził że brak towaru ale szanowne Allegro pobrało 289zł prowizji i nie chce jej zwrócić po prostu żenada !!! Płacę co miesiąc kolosalne rachunki w granicach 8000zł i jeszcze im mało, czas chyba się pożegnać .......... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@distranissan No niestety ale zwrot prowizji to kwestia uznaniowa a do transakcji nie doszło - jakby nie patrzeć - z Twojej winy.
Na przyszłość postaraj się zagadać z kupującym aby złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy, wtedy problemu nie ma.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@distranissan Serwis sprzedał Ci to co oferowałeś , a z transakcji się nie wywiązałeś .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@distranissan Cześć. 🙂 Przykro mi, ale z Twojej wiadomości wynika, że do niezrealizowania umowy doszło z Twojej winy. W takich przypadkach nie możemy przyznać rabatu transakcyjnego: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/kiedy-nie-otrzymam-rabatu-transakcyjnego... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów