anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty kupującemu

AGDystrybucja
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Proszę o informację w jaki sposób zwrócić wpłatę kupującemu gdy zakładka "powód zwrotu pieniędzy"

oraz inne zakładki do zwrotu  są nieaktywne. W trakcie wpisywania zapłaty BLIKIEM przez nieuwagę wcisnąłem nie ten przycisk i strona stała się nieaktywna. Czy po jakimś czasie odblokuje się to i będę mógł ponowić zwrot zapłaty kupującemu ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AGDystrybucja Który przycisk wcisnąłeś zanim strona stała się nieaktywna?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGDystrybucja trochę chaotycznie piszesz , ale domniemam ,że nie miałeś środków na koncie AF i wykonałeś doładowanie BLIk-em , jeśli mam rację , nie musisz nic więcej robić , zerknij tu- https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji i zobacz w szczegółach co się działo .

oznacz moderatorów

AGDystrybucja
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak, chciałem doładować konto i po pomyłce stało się nieaktywne. Czy po jakiś czasie stanie się ono na nowo aktywne żebym mógł dokonać zwrotu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGDystrybucja czyli doładowanie się nie powiodło ... ?

oznacz moderatorów

AGDystrybucja
#7 Wielbiciel#

Właśnie. I po tym stało formularz zwrotu środków stał się nieaktywny

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGDystrybucja to wszystko jasne . Po zleceniu zwrotu środków operator oczekuje na środki 24H , jeśli w tym czasie wystarczająca ich ilość nie pokaże się na koncie transakcja zostaje anulowana i możesz wykonać ją ponownie , musisz się wstrzymać dobę lub zwrócić środki innym kanałem .

oznacz moderatorów

AGDystrybucja
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

oznacz moderatorów