anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwroty po 14-30 dniach towaru brak reakcji allegro

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Witam problem który pojawia często kupujący robi zwrot towaru przez formularz 13 dnia a ododaje  po 14-30 dniach wysyła po 17 dniach ale zwrot przez formularz robi wciągu 13 dni .W mojej brażny towar może w tym czasie straćic na wartości 50%.Kiedyś nie przyjeliśmy towary po 18 dniach oczywiśce negatyw i wina  nasza .Na gminie klienci biorą sobie towar dla darmowej wysyłki nikt tego nie rejestruje a wycofanie paragonu też kosztuje.Allegro nie radzi sobie z tym dlatego między innymi jakieś koszty za mini kuriera muśimy pokrywać my.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ejczbi
#12 Orędownik#

Tu niestety pretensje do ustawodawcy, a nie do Allegro. Rozumiem problem, nam też to przeszkadza, ale takie działanie kupujących jest zgodne z zapisami prawa.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

bałagam ma allegro nie ustawodawca ,ustawodawca nie wprowadzil darmowych wysylek i zwrotów tylko allegro za co placimy my jak allegro nie daje sobie rady przykład mini kuriera  .Przed wprowadzeniem darmowych zwrotów o dostaw nie było takiego balaganu .Gdzie w zapisie prawa jest ze allegro musi placić za zwrot paczki wartości 5 zł ?.Większość paczek nie przekracza 20 zł .

oznacz moderatorów