anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty zamówień

narzedzia-ns
#8 Zapaleniec#

Witam. Od jakiegoś czasu 90 % zwrotów jakie wraca do mnie jest nierozpakowanych. Kupujący nawet nie zaglądają do środka. O co tu chodzi? Też tak macie? Przez myśl przeszło mi, że to Urząd Skarbowy sprawdza czy wystawiam dokument sprzedaży, ale paragony są w środku z towarem, a że paczki są w takim stanie jak je zapakowałem, więc to nie oni.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@narzedzia-ns słyszałes o procederze uskutecznianym przez klientów , który nazywa się ,, wyscig kurierów ,, ?

oznacz moderatorów

narzedzia-ns
#8 Zapaleniec#

Pierwsze słyszę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem takiego postępowania, teraz to są czasy, kiedyś......polowałeś żeby coś kupić, a może było inaczej!☹️

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@narzedzia-ns 

1. dla monet ?

2. zamawia w kilku sklepach kto pierwszy ten lepszy, a że darmowa dostawa i zwrot to się bawią ?

3. dla zabawy 😞

4. bezmyślne zakupy potem zastanowienie że jednak nie potrzebne i zwrot 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

zdecydowanie 2

Gdy dzwonię i pytam, przyznają się bez bicia.

Rekordziści z 5 miejsc potrafią ponoć.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@brakestop dokładnie pkt 2 - znam parę osób/firm, które tak robią

tłumaczę, też jesteście firmami, robicie szkodę innym

odpowiedź jest jedna (napiszę wulgarnie) - "nas też dymają więc my też tak robimy"

allegro na tym zarabia - bo nie oddaje całości pobranych pieniędzy - np: za smarta

 

oznacz moderatorów

narzedzia-ns
#8 Zapaleniec#

Do mnie firmy nie zwracają, a jak już się zdarzy, to odmawiam przyjęcia zwrotu, mam do tego prawo.

Z dyskusja.jpg

oznacz moderatorów

narzedzia-ns
#8 Zapaleniec#

1. Nie mam monet

2. Większość towaru, którym handluję ma jeszcze jeden sklep na Allegro, ceny mam w większości trochę niższe lub takie same, bo jestem bezpośrednim dystrybutorem, a oni biorą od pośrednika

3. Może dla zabawy

4. Możliwe, że niepotrzebne.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

2. Ale Tu nie chodzi o cenę tylko o to który pierwszy przyjdzie 

oznacz moderatorów