anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja / uzupełnienie opinii o produkcie

Kategorie
kupujący
kupujący 904
inne
inne 179
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
95
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Aktualizacja / uzupełnienie opinii o produkcie

K_e_m_o_t
#7 Wielbiciel#

Ponieważ bardzo zwracam uwagę na komentarze dotyczące produktów, byłoby świetnie, gdyby można było dodać (nie edytować bieżący, ale dodać) nowy komentarz do zakupionego produktu. 

Bardzo często nie można od razu po zakupie stwierdzić, czy towar spełnia nasze oczekiwania. Zwłaszcza, że niektóre wady (zalety również) mogą pojawić się po dłuższym czasie. 

Alternatywą jest czekanie z wystawieniem komentarza, co nie jest dobre, ponieważ w tym czasie inni użytkownicy kupią ten sam towar, nie wiedząc, że po pewnym czasie jest on wadliwy.

Przykładowo, kupuję meble ogrodowe odporne na UV. Wyglądają świetnie, więc logiczne jest, że wystawię (np. po kilku dniach) pozytywną opinie. Niestety po 3 tygodniach wyblakły, pojawiły się przebarwienia. Co w takiej sytuacji? Nie mam możliwości poinformowania kogokolwiek, że towar jest ładny, ale nie jest odporny na UV.

Korzystanie z formularzy z prośbą o taką modyfikację nie jest wygodne. Uważam, że każdy użytkownik powinien móc uzupełnić swoją opinię. Załóżmy, że tylko 1 raz. I automatycznie pojawiała by się informacja typu: Komentarz dodany po 26 dniach.

Podobna opcja funkcjonuje na serwisie z dalekiego wschodu i wielokrotnie z niej korzystałem. 

2 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@K_e_m_o_t bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją propozycją, ale w tej chwili opinię produktową możecie dodać w czasie 12 miesięcy od zakupu, więc jest to bardzo długi czas. Dodatkowo jeśli chcecie ją zmienić, możecie napisać do nas m.in tutaj, na Allegro Gadane, a my bez żadnego problemu ją usuwamy, tak byście mogli dodać nową. Nie planujemy natomiast dodania możliwości kilkukrotnego oceniania tego samego produktu, a samo edytowanie jest w tej chwili niedostępne ze względów technologicznych, ale oczywiście mamy to na uwadze w planach na przyszłość. 

K_e_m_o_t
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie, chociaż uważam, że 12mc na pierwszy komentarz + potem prośba o zmianę (zmianę, nie dodanie nowej aktualizacji) to zupełnie coś innego. Nie wspominając, że sama prośba o zmianę jest na tyle rozbudowana, że mało kto z niej korzysta. Pewnie raczej tylko w przypadku jakiegoś sporu ze sprzedawcą. 

oznacz moderatorów