anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alarm przed godziną graniczną

Kategorie
kupujący
kupujący 924
inne
inne 180
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
127
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Alarm przed godziną graniczną

nikl
#14 Krzewiciel#

Proszę o włączanie alarmu, jeśli jest na liście zamówienie wymagające pilnego wezwania kuriera. Może być kwadrans wcześniej.

2 Komentarze
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@nikl Cześć. 🙂 Dziękuję za Twój pomysł. Obecnie jest to trudne do zrealizowana ze względu na zróżnicowane godziny graniczne w zależności od Przewoźnika czy kodu pocztowego sprzedającego. Dodatkowo niektórzy sprzedający mają ustalone indywidualne stałe godziny podjazdu kuriera, zatem alarm czy powiadomienie zależałoby od zbyt wielu czynników, żeby uruchomić je dla wszystkich. 

Pengano
#13 Ambasador#

Właśnie dlatego, że jest to skomplikowane, powinno być obsługiwane przez program. Na tym polega komputeryzacja, że programy wyręczają ludzi. Macie wszystkie dane łącznie z kodami, godzinami granicznymi i informacjami o podjazdach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponaglać, gdy zbliża się godzina graniczna. Ktoś ze stałym odbiorem zignoruje lub wyłączy alarm.

Lista przesyłek jest fatalna. Nie widać co jest zlecone, co jest wysłane, co wymaga szybkiej interwencji. Żałość. To bardzo potrzebna funkcja, ale w Waszym wykonaniu kompletnie bezużyteczna i w dodatku ukryta w czeluściach menu. Funkcje używane raz do roku dajecie w głównym menu wysoko, a potrzebne rzeczy są trudno dostępne i daleko na listach.

oznacz moderatorów