anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie możliwości załaczenia pdf-a do wniosku o zwrot prowizji

Kategorie
kupujący
kupujący 652
inne
inne 138
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
33
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
67
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
187
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
77
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
644
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
370

Dodanie możliwości załaczenia pdf-a do wniosku o zwrot prowizji

Ziolko39
#20 Guru#

Proponuję dodanie możliwości załaczenia pliku pdf z potwierdzeniem zwrotu > albo do wniosku o zwrot prowizji > albo do formularza odwołania. Bardzo często zwroty są robione poza AF, bezposrednio na konto kupującego. Załączenie takiego potwierdzenia zwrotu uprościło by cała procedurę > likwidując konieczność potwierdzania przez kupującego, że otrzymał zwrot. Przyspieszyło by całą obsługę zwrotu prowizji.

4 Komentarze
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@Ziolko39 Cześć 🙂 Oczywiście przekażę Twoją sugestię, tylko w ramach uzasadnienia daj mi proszę znać, dlaczego zwroty robisz poza Allegro Finanse? 

Ziolko39
#20 Guru#

Bo czasami po kilku dniach dostaję prośbę od klienta o zwrot "bo coś mu nie odpowiada" Zgadzam się na to > zdarza się sporadycznie, więc nie robię problemów > chcę unikać rozwiązań typu "dyskusja". A na AF juz nie ma pieniędzy, bo zostały wypłacone. Dlatego zwracam bezpośrednio z konta. Rzadko bo rzadko ale się zdarza.

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ko_alka Chociażby dlatego, że przy pobraniówkach opcja zwrotu przez AF jest niedostępna.

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Ziolko39 Jeśli nie masz środków na Allegro Finanse, to możesz zasilić konto i dokonać zwrotu: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/zasilenie-allegro-finanse-kw... 🙂

Załączniki możecie dodać dopiero w formularzu odwołania od decyzji. Rozumiem, że nie jest to dla Was komfortowe i znacznie łatwiej byłoby dodać potwierdzenie przelewu w pdf już na pierwszym etapie, jednak nie możemy Wam tego umożliwić. Oczywiście należą Wam się wyjaśnienia, dlaczego taka decyzja. W pierwszym etapie opieramy się na danych systemowych, a wnioski są weryfikowane przez nasze narzędzie. Gdyby we wniosku był załącznik, to algorytm nie rozpoznałby, co w takim pliku się znajduje. Dopiero w odwołaniu można dołączyć taki dokument, a z nim zapoznaje się pracownik Allegro. Dzięki temu, że w weryfikacji wniosków pomaga nam automat, nie musicie czekać długo na decyzję. 

oznacz moderatorów