anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostęp dla agencji wspierających sprzedawców

Kategorie
kupujący
kupujący 943
inne
inne 184
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
166
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Dostęp dla agencji wspierających sprzedawców

OptiMatt
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

Panel agencyjny dla firm wspierających reklamę Allegro Ads sprzedawców to świetne posunięcie. Wielu partnerów oczekuje również wsparcia w sprzedaży na kontach, optymalizacji ofert oraz monitorowania kluczowych wskaźników sprzedaży. 

Czy Allegro zamierza wprowadzić dostęp do kont sprzedawców dla agencji wspierających sprzedaż klientów na kształt konta agencyjnego Allegro Ads? All in one place, szeroki dostęp z łatwym przełączaniem się pomiędzy konkretnymi klientami.

To na pewno krok w kierunku bezpieczeństwa. Obecnie klienci często dzielą się swoim dostępem do kont. Nadzorowany dostęp na podstawie zatwierdzenia go poprzez mail/push w aplikacji byłby lepszą metodą na pracę z wieloma kontami różnych klientów oraz zapewnia pełną kontrolę dla sprzedawcy, który w każdej chwili agencje może "odpiąć".

Dla agencji i profesjonalnego wsparcia to oczywiście duże ułatwienie i możliwość zcentralizowanej pracy na wielu różnych elementach procesu sprzedażowego, od podglądu jakości kont, po oferty i warunki dostaw.

 

Pozdrawiam, 

Mateusz

1 Komentarz
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

@OptiMatt dziękujemy za tę propozycję. Już teraz sprzedający z kont firmowych mogą wykupić abonament i w zakładce uprawnieni użytkownicy nadawać uprawnienia do swojego konta innym osobom. Takie uprawnienia można nadać, na przykład każdemu pracownikowi lub podwykonawcy lub wybrać te, których potrzebują do realizacji swoich obowiązków. W każdej chwili ten dostęp można wycofać lub zablokować.

Uprawnienia można nadać w następujących aspektach: 

oznacz moderatorów