anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtr dotyczący trwałości farby do włosów w dziale "Koloryzacja"

Kategorie
Kupujący
Kupujący 253
Inne
Inne 60
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
119
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
47
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
60
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
45
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
170
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
146

Filtr dotyczący trwałości farby do włosów w dziale "Koloryzacja"

Client:42455325
#9 Pomysłodawca#

Niestety w dziale "Koloryzacja" brakuje tego tak podstawowego filtru. Gdy idzie się do drogerii farby trwałe, do ok. 20 myć oraz do 3-5 myć stoją na zupełnie innych półkach niezależnie od koloru. Tymczasem gdy się wejdzie do w.w. działu i kliknie filtr "farby" otrzyma się mieszaninę na ponad 100 stron produktów, które mogą być czymkolwiek.

Załóżmy, że chcę kupić farbę trwałą w kolorze mniej więcej platynowy blond obojętnie jakiej marki, byleby była nie za droga. W takiej rzeczywistej i popularnej sytuacji mogę jedynie dodać filtr dotyczący koloru, by był blond i posortować oferty po cenie. Ale i tak otrzymam 81 (na chwilę jak to piszę) stron produktów, z których masa będzie szamponetkami (czyli małymi, jednorazowymi porcjami szamponu barwiącego którego efekt utrzymuje sie do kilku myć), wszelakich żeli, pianek i sprayów do włosów które się zmywają natychmiast oraz farb do ok. 20 myć. Są to produkty, które w takim przypadku mnie zupełnie nie interesują, ale aby się o tym dowiedzieć, to w większości przypadków muszę wejść w ofertę i doczytać się o jaki typ produktu chodzi. Jest to bardzo frustrujące, bo ofert jest dużo, a dodatkowo nie jest to jedyne wymaganie jakie mam, bo przecież chciałabym popatrzeć na poszczególne kolory farb i je ocenić który odcień blondu mi sie najbardziej podoba.

Tak więc proponuję dodanie filtru typu wielokrotnego wyboru dotyczącego trwałości (np. "trwały", "15-30 myć", "3-5 myć" i "zmywalny") w dziale "Koloryzacja".

1 Komentarz
ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@Client:42455325 Cześć! Dzięki za pomysł. Pracujemy nad rozdzieleniem kategorii Koloryzacja na podkategorie z produktami związanymi z koloryzacją włosów. Wraz z wprowadzeniem tej zmiany zostanie dodany parametr trwałości farby. Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnego terminu, ale jeśli tylko czegoś się dowiem - wrócę tutaj i dam znać 🙂

oznacz moderatorów