anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtrowanie po liczbie sztuk na sprzedaż

Kategorie
kupujący
kupujący 650
inne
inne 138
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
30
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
67
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
187
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
77
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
644
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
370

Filtrowanie po liczbie sztuk na sprzedaż

Bercikallegro
#8 Zapaleniec#

przydała by się możliwość filtrowania wyszukiwań po "liczbie sztuk na sprzedaż". Nie wiem jak inni, ale ja często szukam do firmy możliwości zakupu większej ilości sztuk (np. ostatnio szukałem większej ilości monitorów) i kiedy już wyfiltruję sobie interesujące mnie towary to tracę czas na wchodzenie do aukcji gdzie SPRZEDAWCA ma do sprzedaży pojedyncze sztuki.... szkoda mi czasu na takie aukcje i chciałbym mieć możliwość wyfiltrowania takich aukcji gdzie jest interesujące mnie ilość.

7 Komentarze
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Nie ma takiej możliwości.  Albo są wystawiane realne ilości - kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt szt., albo po 500, 1000, 10 000 lub więcej - jak przejrzeć wszystkie aukcje - to żadne magazyny w Polsce nie mają takiej ilości towaru. Najlepiej przed zakupem większej ilości skontaktować się ze sprzedającym.

Bercikallegro
#8 Zapaleniec#

nie koniecznie.... na wielu aukcjach pisze, że dostępna ilość szt wynosi np. 13... czemu więc nie można by było filtrować "pokaż mi aukcje, gdzie ilość sztuk do sprzedaży jest większa niż 10" ?

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Bercikallegro bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem, ale sytuacje gdzie taki filtr rzeczywiście byłby potrzebny, są raczej jednostkowe. W przypadku zakupów od kont firmowych niezwykle rzadko zdarza się również aby dostępność była określona w pojedynyczych sztukach, dlatego w najbliższym czasie nie planujemy dodania takiej opcji. 

mdrogeria
#21 Demiurg#

 sam czesto borykam się z tym problemem i tracę czas , jednym słowem  ,,PRZYDAŁOBYSIĘ 😁,,

eightbitclone2
#13 Ambasador#

I to bardzo by sie przydało. Choćby w częściach elektronicznych...

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Jeśli sprzedawca ma kilka kont na Allegro, wystawia towar w innych serwisach, ma sklep stacjonarny i internetowy - to nie ma szans żeby podana na aukcji ilość nawet 25 szt. odzwierciedlała prawidłowo faktyczną dostępną ilość. Do tego jeszcze sprzedawca może mieć na stanie przedmioty uszkodzone, z reklamacji, wysłane do serwisów itp. - stąd czasem zdarzają się sytuacje, że ostatnie sprzedane sztuki nie nadają się do wysyłki - czego często kupujący nie potrafią zrozumieć.

jac_corp
#1 Nowicjusz#

To oczywiste że taka opcja jest potrzebna

Szukam cewek do auta . Potrzebuję 4 sztuk i przewijam kilka stron ogłoszeń żeby odnaleźć aukcje z ilością >4 ( czego jest ułamek) bo większość to jednak 1-3 sztuk.

Z oponami to samo.

To typowa opcja must have 

oznacz moderatorów