anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtrowanie pozytywnych ocen

Kategorie
kupujący
kupujący 842
inne
inne 166
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
4
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
85
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
196
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
102
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
949
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
487

Filtrowanie pozytywnych ocen

sgolonka337
#1 Nowicjusz#

Większość ocen pozytywnych nie zawiera wiadomości. Przydał by się dodatkowy filtr do ocen/komentarzy żeby pokazywać jedynie te zawierające jakąś treść

4 Komentarze
lidiotka
#9 Pomysłodawca#

Zgadzam się z przedmówcą. Proponuję jeszcze ustawienie dodatkowego filtra - tak, aby można było wpisać fragment tytułu aukcji, której tyczy się komentarz i/lub przefiltrowanie ich względem kategorii zakupu.

Client:96359008
#7 Wielbiciel#

W ramach każdej aukcji można przeglądać opinie kupujących na temat produktu będącego przedmiotem sprzedaży. (O ile zostały dodane)
Uważam, że przydałaby się opcja, wyświetlenia jedynie opinii o konkretnej wartości (1-5 gwiazdek). Nie będzie trzeba szukać ocen na 1 czy 2 gwiazdki pośród 200 czy 2000 opinii. Myślę, że każdy chciałby wiedzieć, co może nie działać w produkcie, a wprowadzenie tej funkcjonalności pozwoli na szybkie zweryfikowanie, czy produkt który ma ocenę 4,5 w średniej na pewno jest niezawodny.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@sgolonka337 @Client:96359008 bardzo Wam dziękuję za Wasze propozycje. To bardzo ciekawe i słuszne kwestie. Weryfikujemy co możemy wrobić w tym temacie, aby to poprawić, dlatego wrócę tutaj ze szczegółami, gdy tylko zdobędę więcej informacji w tej sprawie. 

piomq
#9 Pomysłodawca#

Proponuję wprowadzenie na stronie z ocenami sprzedawcy filtra "pokazuj tylko komentarze z dodatkowym tekstem". Setki komentarzy w których jedyną informacją jest nazwa produktu i 5 gwiazdek, albo negatywy z 1 gwiazdką są bezużyteczne bez treści.

Dlatego też proponuję dodanie prostego checkboxa, który pokazywałby tylko komentarze, w których dopisano jakikolwiek dodatkowy komentarz, chociażby jedną literkę (niech już nawet pokazuje komentarze w których jest tylko "towar ok").

No chyba, że te dodatkowe opisy komentarzy mają z założenia być nieprzydatne skoro ograniczacie ich długość do 500 znaków?

oznacz moderatorów