anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtry związane z ilością portów w ładowarkach

Kategorie
kupujący
kupujący 910
inne
inne 179
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
108
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Filtry związane z ilością portów w ładowarkach

JarekEvo
#7 Wielbiciel#

Przydałyby się dodatkowe filtry odnośnie ilości portów USB-C oraz USB-A w ładowarkach. Pozwoliłoby to na wyszukanie ładowarek, które mają np. 2 porty USB-A i jeden port USB-C. Jeszcze lepiej byłoby, gdyby pojawiło się dodatkowe kryterium w postaci ilości portów USB - w nim nie byłoby ważne jakie rodzaje portów ma, ale np. to, że ma 3 porty. Kryteria te mogłyby być zakresowe, czyli od-do. Obecnie wyszukanie odpowiedniej ładowarki jest problemem, bo modeli jest masa.

3 Komentarze
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

@JarekEvo Cześć 🙂 W kategorii: Elektronika - Telefony i Akcesoria - Akcesoria GSM - Ładowarki - Sieciowe znajdują się filtry dzięki którym możesz wybrać liczbę urządzeń/portów w ładowarce (również kryteria zakresowe), a także rodzaj złącza: 

ko_alka_0-1645096301165.png

ko_alka_1-1645096346142.png

 

piomq
#9 Pomysłodawca#

Nie rozwiązuje to wskazanego problemu kupującego. Cóż z tego, że urządzenie będzie miało 5 portów, jak będą np. 4 porty usb-a i jeden port usb-c a kupujący potrzebuje 5 portów usb-c?

Chodziło zapewne o to, żeby każdy typ złącza miał oddzielne widełki liczbowe. Sama obecność portu + łączna liczba wszystkich portów to mało precyzyjne informacje.

JarekEvo
#7 Wielbiciel#

Właśnie o to chodziło, by była możliwość widełek dla rodzajów portów. Poza tym w filtrze dla ładowarek jest zakres natężenia prądu-nie ma to obecnie większego sensu, szczególnie że wszystkie nowoczesne ładowarki spełniają standard PD i natężenie niewiele mówi, bo jeszcze trzeba je uzupełnić o napięcie. Bardziej przydatny byłby filtr z widełkami mocy.

oznacz moderatorów