anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Główny suwak prawy górny róg nowej strony.

Kategorie
kupujący
kupujący 875
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
34
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Główny suwak prawy górny róg nowej strony.

blooming12
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwa zamiana pozycji aby na pierwszym miejscu znajdowała się Sprzedaż a na drugim Zakupy w suwaku panelu w prawym górnym rogu?

To jest konto sklepu i zajmuje się tam sprzedażą i ciągle muszę się przełączać na Sprzedaż, bo z default wyświetla się w pierwszej kolejności Zakupy. 
Może być opcja samodzielnego stałego ustawienia zakładek?
I druga sprawa - czy można wyciągnąć z zakładki Konto "wyloguj" na zewnątrz? Przełączanie między kontami z wchodzeniem w zakładkę Konto i szukanie "wyloguj" na dole paska jest niewygodne. 

pozdrawiam,

10 Komentarze
dawal50
#14 Krzewiciel#

Wchodząc na allegro i klikając nick ustawiona jest zakładka Zakupy. Proszę szanowne allegro o ustawienie dla kont firmowych domyślne ustawienie zakładki Sprzedaż. Nic nie kupuję na koncie firmowym więc po co mam więcej razy klikać i szukać? Sądzę że większość firm na allegro raczej sprzedaje niż kupuje.

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak , może to szczegół ,ale utrudniający życie sprzedającym 

pulkownik66
#19 Nestor#

@blooming12  Kolejny bubel speców od udogodnień. Czy im czasem konkurencja nie podsyła tych programistów?

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Miałem nieco inny pomysł, ale Twoim też bym się zadowolił 😄 

 

Strasznie denerwujące jest to, że nie można przykładowo oznaczyć konta jako "sprzedażowe", żeby zakładka Zakupy nie była widoczna, jest po prostu niepotrzebna - chociaż niech z automatu przerzuca na Sprzedaż... wylogowanie powinno być ciągle widoczne, gdyż bardziej intuicyjne byłoby kliknięcie w miniaturkę konta -> wyloguj

blooming12
#9 Pomysłodawca#

DarkStoorM - tak, dokładnie o to mi chodzi, o czym piszesz. Wylogowanie powinno być widoczne z każdego poziomu, bez wchodzenia w zakładki. Dobrze byłoby abyśmy mogli wybrać, która zakładka wyświetla się z automatu, albo oznaczać konto "sprzedażowe", "zakupowe" i wtedy ta zakładka z automatu wyświetla się jako pierwsza.

nikl
#14 Krzewiciel#

Dawniej przelogowanie na drugie konto i dostanie się do Ofert lub Zamówień wymagało 3. kliknięć. Dla naszej wygody projektanci wprowadzili ułatwienia i udogodnienia. Teraz to 10 kliknięć. A konsultant na to: Jeśli wyskakuje Zakup, to proszę kliknąć w Sprzedaż. I tak sto razy przez cały dzień pracy.

Gdyby Allegro zrobiło telewizor, to obraz byłby do góry nogami, a konsultant tłumaczył, że przecież można odwrócić o 180 stopni, albo oglądać głową w dół i że to nie jest błąd techniczny.

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Czy może ktoś potwierdzić, że przerzuca już na opcję Sprzedaż na kontach firmowych i że to nie tylko u mnie? 😄

U mnie nagle zaczęło domyślnie przerzucać na Sprzedaż, więc chyba są postępy 

 

Nadal jednak brakuje ogólnodostępnego wylogowania bez względu na wybraną opcję.

blooming12
#9 Pomysłodawca#

DarkStoorM - tak, chyba działa 🙂 Dziś pierwszy raz wchodząc na panel byłam od razu w drugiej zakładce, w Sprzedaży 🙂 Allegro - dziękujemy!
Choć, wylogowanie nadal jest uciążliwe. 

Czy tylko ja mam problem z dopasowaniem zamówień od kupujących z etykietami z InPostu w nowej odsłonie "zamówienia od kupujących"? Nie widać numeru telefonu, nie widać kodu paczkomatu / adresu dostawy... Jest tylko nick zamawiającego. 

Sibrien
#8 Zapaleniec#

Może po prostu niech dodadzą opcje w ustawieniach, żeby można było wybrać sobie czy chcemy domyślnie mieć zakupy czy sprzedaż, to by mogło być dobre rozwiązanie.

msniezek
Administrator
Administrator
Status zmieniony na: Zrealizowany

@blooming12 cieszę się, że udało się nam zrealizować tę sugestię i od końca października zakładka Sprzedaż jest już domyślnie aktywna dla kont firmowych. Wybacz opóźnienie w odpowiedzi - i dzięki za ten pomysł!

oznacz moderatorów