anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o ilości sprzedanych sztuk produktu

Kategorie
kupujący
kupujący 559
inne
inne 115
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
7
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
63
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
159
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
71
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
519
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
300

Informacja o ilości sprzedanych sztuk produktu

SzyWro79_
#8 Zapaleniec#

Fajnie by było dodać informację w aukcji o ilości sprzedanych przedmiotów, kiedy w danej aukcji sprzedaje się więcej niż jedną sztukę produktu. Jako sprzedawca prawie co tydzień spotykam się z nieufnością ludzi do kupowania na allegro lokalnie. Jeśli ktoś zobaczy, że faktycznie ktoś kupuje dany produkt, to obawy na pewno się zmniejszą.

Z tym że w ilości sprzedanych sztuk dodał bym tylko te, gdzie status płatności jest ZAKOŃCZONY.

3 Komentarze
kolekcjoner608
#19 Nestor#

@SzyWro79_ Do AL dużo klientów nie ma zaufania ,jako że ten portal ma słaby regulamin i na zbyt pozwala tak sprzedawcą jak i kupującym przez co się robi taki poligon doświadczalny dla amatorów sprzedaży .Lepiej jak chcesz sprzedawać większe ilości danego produktu to przejdź na normalne allegro.

SzyWro79_
#8 Zapaleniec#

Ale to nie rozwiązanie. "Idź tam, skoro tu jest tak". Po to właśnie jest to forum, żeby składać propozycje, aby portal stał się coraz bardziej "doskonały".

Zwykłe allegro? Odstrasza mnie prowizja. Żyjemy w państwie gdzie ponad 50% naszych zarobków leci do państwa, to jeszcze takie allegro bierze 12%

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@SzyWro79_ Cześć! Dzięki za ten pomysł. Allegro Lokalnie powstało z myślą o okazjonalnych sprzedających, zatem informowanie o liczbie transakcji nie byłoby miarodajne. Dodatkowo w ofertach typu ogłoszenia kupujący ze sprzedającym indywidualnie ustalają sposób płatności, zatem nie we wszystkie statusy płatności będą miały status “Zakończony”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sprzedającym na Lokalnie, możesz sprawdzić jego odznaki wyświetlane na podstawie danych o koncie i ofercie. Odznaka “Aktywnie sprzedaje” jest przyznawana, jeśli w ciągu 90 dni na koncie wystawione zostało minimum 6 ogłoszeń i zostały zrealizowane minimum 3 transakcje (zakupy z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze nie są uwzględniane). Odznaki informują też o stażu sprzedającego na Allegro i o tym, czy konto jest zweryfikowane.

oznacz moderatorów