anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jednolity sposób prezentacji obuwia .

Kategorie
Kupujący
Kupujący 250
Inne
Inne 61
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
95
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
53
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
62
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
46
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
180
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
151

jednolity sposób prezentacji obuwia .

azzar43
#7 Wielbiciel#

Każdy kto kupuje buty przez internet często doświadcza rozczarowania gdy zamówione buty po prostu wyglądają inaczej niż te na zdjęciu oferty. Często to wynika, nie ze złej woli sprzedającego tylko z nieprawidłowo wykonanych  zdjęć , prezentacji fotograficznej buta.  Proponują aby wszystkie oferty sprzedaży buta obowiązkowo dokonywały prezentacji zdjęciowej według obowiązującego szablonu. Bo tylko tak kupujący może ocenić,  czy to jest ten but który mu odpowiada. Jak to wygląda , pozwolę sobie pokazać na podstawie według mnie wzorowej w tym względzie prezentacji jednej z ofert . link  https://allegro.pl/oferta/okazja-dr-martens-vibe-lamar-black-r-11-46-9930945505   To jest jeden z nielicznych sprzedających który but prezentuje fotograficznie tak , że pozwala to kupującemu na właściwą ocenę, czy takiego buta szuka. I tak powinni to wszyscy obowiązkowo robić a nie bawić sie w jakieś wyszukane artystyczne prezentacje które nic nie wnoszą a potem są powodem niezadowolenia,  bo zamówione obuwie jest inne niż nam się wydawało. Ograniczy to liczbę zwykłych nieporozumień  czy reklamacji a kupujacemi ułatwi podjęcie decyzji o zakupie.

4 Komentarze
ZibiK30
#18 Luminarz#

Ładne zdjęcia wymagające bardzo dobrego sprzętu fotograficznego i grafika do obrobienia. Każdy sprzedawca musiałby sobie taki sprzęt zakupić i przejść kurs grafika komputerowego, ewentualnie zatrudnić grafika oraz kupić dobry program graficzny 😉

azzar43
#7 Wielbiciel#

nie zgadzam się z tym co pan pisze. Tu nie potrzeba żadnego specjalnego sprzetu czy kursu grafika to wielka przesada. Wystarczy po porstu nawet smartofone sfotogragować buty w odpowiednich ujęciach rzutach i nic więcej. Prosze nie robić sztycznych problemów bo ich nie ma. Problemem jest tylko pokazanie buta jak wyglada faktycznei czego wielu sprzedawców unika.

azzar43
#7 Wielbiciel#

przepraszam za te błędy literowe problem z klawiaturą

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@azzar43 Wszystkie zasady dla Sprzedających dotyczące zdjęć w ofercie są opisane tutaj. Znajdują się tam sztywne wytyczne związane z m.in. białym tłem, rozmiarem czy brakiem napisów, ale nie ma możliwości, abyśmy ustalili obowiązkowy kąt czy rzut, z którego ma być wykonane zdjęcie. To Sprzedający odpowiadają za swoją ofertę, więc mogą zaprezentować swój produkt, tak jak uważają za najlepsze. 

W tej chwili w całej kategorii Obuwie jest dostępnych prawie 2 miliony ofert, więc wybór dla Kupujących, aby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę, jest naprawdę ogromny. 

oznacz moderatorów