anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość edytowania opinii o kupionym przedmiocie.

Kategorie
kupujący
kupujący 628
inne
inne 135
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
8
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
61
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
179
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
78
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
633
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
362

Możliwość edytowania opinii o kupionym przedmiocie.

MatiSzyszAK
#8 Zapaleniec#

Już 2 razy miałem sytuację że popełniłem błąd w opinii. Dobrze by było dodać możliwość jej edycji. Poza tym często jest tak, że np. coś się popsuje albo chociażby można edytować opinię żeby dać znać innym że produkt ma dobrą trwałość.

7 Komentarze
leinaDan
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się. Ja mam sytuacje że strona się zawiesiła z opinią przy dołączaniu zdjęć a jak ruszyła gwiazdki były na maksa, nie spojrzałem bo przecież tylko fotki dodawałem i bach w tekście marudzę a oceniam na 5 gwiazdek. Edytować się tego nie da a przydało by się. 

msniezek
Administrator
Administrator
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@MatiSzyszAK @leinaDan mamy w planach umożliwienie edycji opinii produktowej - ze względu na inne priorytety czas wdrożenia szacujemy na końcówkę 2021 roku. Zostawiam ten temat otwarty. Dzięki!

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@msniezek  Cud, miód. Mnie się niestety zdarzyło i w połowie pisania opinii, trach i nieopatrznie kliknęłam na przycisk publikuj 😏

Każda opinia jest cenna. Kupiłam stojak na nuty, bo potrzebowałam znacznie stabilniejszego od tego, który posiadałam.

Jako, że stojak spełnia moje oczekiwania, postanowiłam zamieścić ocenę i napisać więcej na temat produktu, by ułatwić innym decyzję dot. zakupu, zamiast lakonicznymi słowy napisać, że jest stabilny i ok.

Ciekawe, czy wystawioną już opinię też będzie można redagować 🤔

 

vne2
#7 Wielbiciel#

Edycja swojej wystawionej opinii jest według mnie niezbędna jak również przywracanie "schowanych"zakupów.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

Zgodnie z obietnicą wracam z dobrymi wiadomościami. Od niedawna kupujący na Allegro mogą samodzielnie usunąć lub edytować swoją ocenę. Wszystkie informacji na ten temat znajdziecie w tym wpisie, a sam pomysł oznaczam jako zrealizowany. 

trekkis
#1 Nowicjusz#

Kupujący mogą edytować opinię ale o sprzedawcy. Wciąż nie pojawiła się możliwość edycji wystawionych opinii o przedmiotach. Funkcjonalność taka jest obecna w konkurencyjnych portalach i jest rzeczą niezbędną. System opinii to jedna z najważniejszych wartości i zalet platformy, ma decydujące znaczenie przy wyborach poszczególnych produktów. To funkcjonalność podstawowa dla nabywcy. Obecna forma opinii niestety głównie wprowadza w błąd uniemożliwiając sprawne zakupy. To jest bardzo istotny problem. Opinia wystawiona "na szybko" po zakupie, nie ma szans być poprawna, tym samym cały system nadaje się do kosza. W żaden sposób nie bierze pod uwagę zmian odbioru produktu w dłuższej perspektywie, a te zmiany często są krytyczne. Każda opinia powinna mieć możliwość co najmniej jednokrotnej edycji możliwą np w ciągu roku. Sam wystawiam opinie konsekwentnie, lecz z perspektywy czasu, wiele z nich jest po czasie zwyczajnie błędnych. Postulat z tego wątku, nie został zrealizowany. 

Osobną sprawą jest, że system opinii jako generujący jedną z podstawowych wartości platformy, jest budowany przez społeczność. Aktywni oceniający powinni być w jakiś sposób zachęcani do dalszego konsekwentnego poświęcania swoich zasobów na rzecz platformy. Opinie szersze, wartościowe, osób aktywnych powinny być wyżej promowane od opinii pozbawionych wartościowej treści. Obecna forma, głównie zniechęca. 

domkar04
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ można edytować, ale ocenę sprzedawcy, oceny przedmiotu dalej nie! proszę nie wprowadzać w błąd oznaczeniem, że pomysł jest zrealizowany!

oznacz moderatorów