anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe filtry przy ubraniach: Długość i szerokość

Kategorie
kupujący
kupujący 559
inne
inne 115
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
7
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
63
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
159
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
71
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
519
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
300

Nowe filtry przy ubraniach: Długość i szerokość

andrewzorek
#1 Nowicjusz#

Ubrania za bardzo różnią się miedzy sobą w danym rozmiarze. Na przykład koszulki XL na dwóch różnych aukcjach potrafią różnić się od siebie o 10% w długości i szerokości. Jedna koszulka potrafi być szeroka na 55cm, druga na 61cm. To ogromna różnica. Ktoś, kto ma sprecyzowane upodobania i np. nie lubi nosić obcisłych rzeczy, musi ręcznie przeklikiwać się przez oferty żeby znaleźć koszulkę, która jest z górnej granicy rozmiarowego spektrum. Sytuacja jest tym gorsza im większy jest rozmiar. Na przykład. ubrania 4XL potrafią różnic się pomiędzy sobą w rozmiarze o 15%. Widziałem koszulki w rozmiarze 4XL o szerokości 66cm. i 78cm. Wprowadzenie odpowiednich filtrów na długość i szerokość ubrań, na pewno ograniczy ilość zwrotu towaru i oszczędzi klientom czas.

3 Komentarze
gmg01
#7 Wielbiciel#

Każdy producent inaczej oznacza rozmiar odzieży. Czy zamiast podawać L, S, M, 4XL, itp. nie można podać przedziału w cm? Oczywiście Sprzedawcy musieliby zmierzyć odzież i wpisać rozmiar, a nie tylko przepisać z metki.  I podanie tego musiałoby być obowiązkowe. Wymusiłoby to ujednolicenie rozmiarów z różnych krajów (np.: porównaj rozmiar chiński 4XL i amerykański 4XL) i ułatwiłoby wyszukiwanie kupującym.

Elektro505
#1 Nowicjusz#

Brawo !! Idealne rozwiązanie !! Powinno być wprowadzone jak najszybciej !!

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@andrewzorek Cześć! Dzięki za Twoją propozycję. Na Allegro jest szereg parametrów związanych z wymiarami ubrań, ale Sprzedający nie mają obowiązku ich wypełniać - z tego powodu parametry (takie jak długość i szerokość) w najbliższym czasie nie pojawią się w dostępnych filtrach do wyszukiwania dla Kupujących. 

oznacz moderatorów