anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena kupującego

Kategorie
kupujący
kupujący 902
inne
inne 178
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
89
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Ocena kupującego

LUXURE_Bizuteria
#8 Zapaleniec#

Może wrócić do oceniania kupujących. Jakby nie było to byłby jakiś bat  na nich. A tak czasami ręce opadają. Niech inni widza kto kupuje. Jak sprzedający ma negatywy to kupujący nie kupi. Jakby kupujący miał  dużo negatywów to anulowanie zamówienia zwrot gotówki i niech się buja.  Byłoby wiadomo z kim ma się do czynienia.

60 Komentarze
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LUXURE_Bizuteria  sprzedajesz jako firma? Może warto sprawdzić co może sprzedający, a czego nie może. Ocena kupującego nie ma najmniejszego sensu, nie możesz mu na tej podstawie odmówić sprzedaży.

power-cars-pl
#7 Wielbiciel#

jestem całkowicie za 1000%... Mieliśmy klienta, który rozkręcał sobie sprzęt, wylutowywał części ze środka a potem bezczelnie zgłaszał że nie działa... raz się wmanewrowaliśmy i wymieniliśmy przy drugi mrozie kazaliśmy serwisowi sprawdzić co jest grane - serwis tydzień się męczył aż dostał nową próbkę do porównania... okazało się, że w sprzęcie od klienta brakuje oporników które sobie po prostu wylutował... na koniec dostaliśmy negatywa... żal mój tyłek ściska - takich klientów powinno się blokować i bezwzględnie móc oceniać tak jak oni nas... po 3-4 negatywach od sprzedawcy nikt takim cwaniakom nic nie sprzeda a my (sprzedawcy) nie będzie narażani na tego typu oszustów i cwaniaków co obecnie się dzieje... 

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LUXURE_Bizuteria  @power-cars-pl

Nie ma i nie będzie powrotu do szantażowania kupujących odwetowym komentarzem. Są za to sprzedawcy, którzy mają same pozytywne opinie, czyli można dbać o swój interes inaczej, niż walcząc z kupującymi.

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 a jak nazwiesz sytuację, którą opisał @power-cars-pl ??? On teoretycznie też mógłby mieć same pozytywy. Gdyby nadal dawał się nabierać na oszustwa swojego klienta. Allegro to patologia. Trzeba po prostu się stąd zwijać i niech sobie w d.u.p.ę wsadzą ten cały system komentarzy.

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte napisał: "a jak nazwiesz sytuację, którą opisał power-cars-pl ?"

 

Jest na to odpowiednie słowo: fantasmagorie.

 

"Allegro to patologia. Trzeba po prostu się stąd zwijać"

 

Czytałem to z tysiąc razy. Nigdzie stąd nie pójdziecie.

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 ile Ci płacą za to trollowanie tego forum? Bo nie wierzę, że za darmo można pisać takie bzdury.

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte O, argumentum ad personam. Uwielbiam takie dyskusje.

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573 zarzucasz mi coś, co sam uskuteczniłeś w swoim wcześniejszym poście. Na konkretny opis historii oszustwa jaki tu podał sprzedawca napisałeś, że to fantasmagoria. Do Ciebie nic nie dociera. Masz klapki na oczach i tylko wkurzasz tu ludzi.

haters.gif

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jak tak spojrzeć na to z dystansu, to nasuwa się jedno pytanie: jak on na co dzień ze sobą wytrzymuje? Z jednej strony twierdzi, że jest sprzedawcą (chyba że to jakaś jego fantasmagoria, bo jak do tej pory nikt tego jego konta sprzedażowego nie widział), a z drugiej z jego postów aż wylewa się jad w stronę wszystkich innych sprzedających. Z tego wszystkiego wyłania się obraz jakiegoś smutnego, zgryźliwego emo, które najbardziej na świecie nienawidzi siebie samego, co odreagowuje regularnym trollingiem na tym forum (i kto wie, może również na kilku innych).
Najbardziej zastanawiające jednak jest w tym wszystkim zdanie moderacji, a właściwie jego brak, bo pomimo wielu zgłoszeń trollingu, spamu, obraz, zaczepek i prowokacji, niczego złego - jak do tej pory, mu nie zrobiła. Typek i jego szefowa regularnie sobie szaleją na forum, a bany z reguły dostają tylko ci, których udało im się sprowokować do tego stopnia, że w końcu puściły im nerwy. Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.

Client:79179573
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów