anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

Filtrowanie - rodzaj faktury

Kategorie
Kupujący
Kupujący 123
Inne
Inne 37
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
219
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
8
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
8
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
18
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
32
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
28

Filtrowanie - rodzaj faktury

#8 Zapaleniec#

Allegro w każdej aukcji wymusza ustawienie jaki dokument zostanie wydany do sprzedaży (FV, FV marża, F bez VAT, paragon etc.). Ma te dane, więc system prawie gotowy, ale nie pozwala kupującym z nich skorzystać.

Uważam, że podczas wyszukiwania przedmiotów powinna być możliwość zaznaczenia jaki typ faktury jest wystawiany do zamówienia a nie tylko, że jest wystawiana faktura.

Kupujący będący przedsiębiorcą - czynnym płatnikiem VAT irytuje się wchodząc w dwudziestą ofertę z "vat marża" a sprzedający działający w pełni legalnie dostają po nosie bo ich oferty nie odróżniają się od ofert chińskich sklepów czy podmiotów wystawiających faktury bez vat - nie ma szans z kimś takim konkurować.

4 Komentarze
#20 Guru#

@grazyna_mali  Zdecydowanie tak, aby mieć wybór Faktura VAT u faktura VAT marża.

Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@grazyna_mali na początku przyszłego roku tego rodzaju filtry pojawią się w Allegro. Nie ma jeszcze decyzji, kiedy dokładnie je zobaczycie i czy będą mogli z nich korzystać wszyscy kupujący, czy tylko ci na kontach firmowych - będziemy Was informować.

Dziękuję!

#8 Zapaleniec#

@msniezek czy coś już wiadomo? Wczoraj chciałem kupić telefon i po 20 minutach przeglądania aukcji z "vat marża" zrezygnowałem i kupiłem przez ceneo.

#7 Wielbiciel#

@msniezek  wiadomo coś? Chyba kupię telefon poza allegro - ilość ogłoszeń VAT Marża przy telefonach komórkowych przeraża.

 

 

A no i wydaje mi się, że filtr powinien być dostępny dla wszystkich. Nie każdy ma konto firmowe (nie wystawiam nic na allegro) ale coraz częściej robię zakupy na firmę.