anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia o nowych wiadomościach w Allegro Lokalnie

Kategorie
Kupujący
Kupujący 224
Inne
Inne 40
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
222
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
42
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
26
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
31
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
77
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
86

Powiadomienia o nowych wiadomościach w Allegro Lokalnie

mrc87
#8 Zapaleniec#

są jakieś plany wprowadzenia powiadomień na maila o przychodzących wiadomościach na Allegro Lokalnie? Uciążliwe jest że żeby sprawdzić czy ktoś napisał na allegro lokalnie, trzeba się logować i sprawdzać, zamiast otrzymać powiadomienie o wiadomości jak na allegro zwykłym. Jest to conajmniej dziwne i mocno utrudnia komunikację z kupującymi czy sprzedającymi

2 Komentarze
Knowhere
#21 Demiurg#

@mrc87 Powiadomienia o wiadomości na czacie to akurat są (aczkolwiek "enter" mógłby w nim działać po ludzku, czyli jako "wyślij", a nie "przenieś kursor do nowej linii" - bo w tej chwili najpierw trzeba kliknąć na przycisk wysyłania wiadomości, a następnie znowu na box do wpisywania wiadomości, co jest mało efektywne).
Brakuje natomiast  powiadomień o nowych ofertach w licytacji, o przebiciu naszej oferty przez kogoś, wreszcie mejla z danymi kupującego wysyłanego po zakupie, a nie dopiero po zapłacie (bo kupujący mejla z danymi sprzedającego dostaje od razu, bez przymusu zapłaty, co jest bardzo prostym, tanim i bezproblemowym sposobem na crawling danych osobowych).

msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
Status zmieniony na: Zrealizowany

@mrc87 Dzięki za Twój pomysł! Miło mi poinformować, że wysyłamy już maile o nowej wiadomości na czacie w Allegro Lokalnie. Zasady działania (dotyczy także pushy):

  1. Jeżeli najnowsza wiadomość w danej rozmowie była odczytana przez użytkownika to notyfikacja nie jest do niego wysyłana.
  2. Jeżeli notyfikacja o nowej wiadomości w danej rozmowie była wysyłana w ciągu ostatniej godziny, to nowa wiadomość nie spowoduje wysłania nowej notyfikacji. Wyjątkiem jest, jeżeli w ciągu godziny po wysłaniu notyfikacji użytkownik odczytał wiadomość i dostał kolejną, której nie odczytał - wtedy kolejna notyfikacja jest wysyłana.
  3. Przed wysłaniem notyfikacji o nowej wiadomości ustawiona jest 1 min oczekiwania na odczytanie, po której dopiero uznajemy, że wiadomość nie została odczytana.