anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia aby przywrócić poprzedni sposób prezentowania informacji o "Inne przedmioty sprzedającego"

Kategorie
kupujący
kupujący 754
inne
inne 154
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
23
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
96
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
217
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
95
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
790
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
423

Sugestia aby przywrócić poprzedni sposób prezentowania informacji o "Inne przedmioty sprzedającego"

MSK12
#1 Nowicjusz#

Obecnie prezentowany sposób wyświetlania danych "Inne przedmioty sprzedającego" oraz "Inni klienci oglądali również" jako informacji dodatkowej na stronie sprzedającego jest całkowicie nie czytelny. Mam wrażenie że nikt nie będzie czytał za każdym razem 20 mini tekstów aby zorientować się w dodatkowych propozycjach i ofertach. Poprzedni sposób prezentowania tych informacji z wyświetlaniem miniaturek fotografii był optymalny i czytelny. Jeden rzut oka wystarczył aby ocenić przydatność oferty i skutecznie zachęcał do ich przeglądania. Moim zdaniem obecny pomysł to PORAŻKA, która przełoży się na zmniejszenie sprzedaży i całkowicie wyłączy reklamę kontekstową, ba ja na przykład nie mam zamiaru mozolnie czytać tego wszystkiego aby się czegokolwiek dowiedzieć . Jestem uczestnikiem społeczności Allegro od 13 lat i naprawdę jestem zszokowany takim pomysłem. Wiele razy dokonywałem zakupów większych niż planowane korzystając z dodatkowych podpowiedzi i sugestii, a teraz to się skończyło. Być może inne osoby nie zgadzają się z moją oceną, ale ja proszę o przywrócenie bardzo dobrze działającego narzędzia i wyświetlania ponownie miniaturek foto. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem i mam nadzieję, że uda się przywrócić to co było optymalne. 

 

3 Komentarze
7YP6K
#12 Orędownik#

@MSK12 A nie jest to jakiś błąd techniczny po Twojej stronie? Możesz wysłać jakiś link z zrzutu ekranu tego co piszesz? (Załączone zdjęcia wyświetlą się dopiero po zaakceptowaniu ich przez moderatora)

 

Może to; 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dlaczego-nie-wy%C5%9Bwietlaj%C4%85-si%C4%...

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@MSK12 Czy mógłbyś przesłać zrzuty ekranu pokazujące, jak te pola wyglądają u Ciebie i doprecyzować co powinniśmy ewentualnie zmienić?  

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

@MSK12 Cześć. Dzięki za wiadomość, ale trudno nam pomóc, jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować w czym tkwi problem. Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki lub otworzyć Allegro na innym urządzeniu.

oznacz moderatorów