anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uproszczenie życia

Kategorie
kupujący
kupujący 849
inne
inne 167
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
9
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
87
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
955
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
490

uproszczenie życia

Sobtop
#7 Wielbiciel#

Co Państwo na to, by allegro stało się prostsze, łatwiejsze i bardziej przejrzyste? - na tym chciałem zakończyć wpis i zostawić w domyśle o co chodzi, bo i tak nie spodziewam się zmiany na lepsze, ale dobra, pierwsze z brzegu:

wiadomo, że allegro jest drogie, ale dali byscie sie chociaż w tym połapać, w zakładce rozliczenia jest milion pięćset pozycji, prowizja za to, prowizja za tamto, prowizja za przesylke, prowizja za wyroznienie, zwrot kosztów, opust w ramach programu..., dluga tabela prowizji z podzialem na kategorie, uśrednijcie jej wysokość i zrobcie jedną stawkę, dwie, trzy..., dodatkowo dla tego samego przedmiotu prowizja jest raz taka, raz taka, czeski film..., nie można sobie policzyć jaki będzie koszt sprzedazy, a przy najtanszych produktach mozliwa jest prowizja wyzsza od ceny sprzedazy, ze wzgledu na zaliczanie przesyłki do podstawy do obliczenia prowizji.

5 Komentarze
Nad_Pilica
#12 Orędownik#

NIE! Tylko ból i cierpienie naprawdę kształtują charakter człowieka

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@Sobtop chcielibyśmy sprawdzić, aby wszystko było prostsze, łatwiejsze i bardziej przejrzyste, ale jeśli nie napiszesz tutaj co według Ciebie moglibyśmy zrobić, aby tak było, nie będziemy niestety mogli się do tego odnieść. 

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

Cześć. 🙂 Nie otrzymaliśmy od Ciebie odpowiedzi, dlatego nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Wysokość prowizji jest uzależniona od wielu czynników i nie możemy jej ujednolicić do jednakowej w każdej kategorii. Rozumiem jednak, że opłaty mogą wydawać się nieco skomplikowane, dlatego dla naszych sprzedających udostępniamy przydatne narzędzie, jakim jest kalkulator opłat Allegro: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kalkulator-oplat. Mam nadzieję, że dzięki temu sprzedaż na Allegro nie będzie się już wydawać utrudniona.

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka to proste ,,  Wysokość prowizji jest uzależniona od wielu czynników i nie możemy jej ujednolicić do jednakowej w każdej kategorii. ,, ???? .... czy aby na prawdę ??

.... a mogła by być jedna prowizja w kategorii w wysokości satysfakcjonijącej WAS + opłaty za promowanie  , a tak mamy prowizję od prowizji , prowizję od dopłaty , dopłatę od prowizji , prowizję od prowizji z dopłatą , dopłatę do dopłaty bez prowizji , dopłatę do prowizji z dopłątą ..... hmmm chyba coś pomieszałem 

5bd6385578_hehe.jpg

 

 

Sobtop
#7 Wielbiciel#

Nie odpowiedzialem wcześniej na posta Pani HolaOla, ponieważ zapytała ona co mogą zmienić, podczas gdy wcześniej napisałem co na przykład można by zmienić, uznałem że nie ma z kim dyskutować, ponadto odpowiedź Pani ko_alka jest jakże przewidywalna

oznacz moderatorów