anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykluczenie ze statystyk wyświetleń oferty przez sprzedającego

Kategorie
kupujący
kupujący 880
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
39
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Wykluczenie ze statystyk wyświetleń oferty przez sprzedającego

rostov84
#10 Popularyzator#

Mam sugestię, aby na Allegro i Allegro Lokalnie ze statystyk wyświetleń oferty wykluczyć wyświetlenia tej oferty przez sprzedającego, gdy jest on zalogowany na swoje konto; zarówno przez stronę www, jak i przez aplikację. 

Swoją sugestię chciałbym uzasadnić tym, że czasem sprzedający przeglądają swoje oferty, by do ich opisu dodać różne szczegóły lub poprawić niektóre błędy, tj. np. literówki itp. Wówczas każde takie wyświetlenie oferty przez sprzedającego, a nawet jej odświeżenie, liczone jest jako osobne wyświetlenie. Może to wprowadzać w błąd w temacie tego, jak często nasze oferty są wyświetlane. 

Dlatego uważam, że gdy sprzedający jest zalogowany na swoje konto (przez stronę www lub aplikację mobilną), to wyświetlenie przez niego własnych ofert nie powinno być zaliczane do statystyk wyświetleń.

8 Komentarze
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

jeżeli to jest tak, to trzeba poprawić.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@rostov84 dziękuję, za Twoją propozycję, ale o jakich statystkach wyświetleń dokładnie mowa? Liczniki wyświetleń w ofercie nie są już dostępne ani w wersji na komputerze, ani w aplikacjach mobilnych. 

Ziolko39
#21 Demiurg#

Liczba wizyt jest widoczna po wejściu w zakładkę "mój asortyment" + liczba lubiących > moje wejście na własną ofertę nie zmienia liczby wizyt

A poza tym to jakie ma znaczenie ta liczba > jak dla mnie to, że daną ofertę odwiedzi 10 czy 1000 osób jest bez znaczenia > liczy się to czego szukam, a nie ile osób zajrzało do tej oferty

rostov84
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ statystyki wyświetleń są widoczne zarówno na stronie Allegro Lokalnie, jak i w aplikacji mobilnej:

 

wtrCZhb

 tF39pJA

 

@Ziolko39, dla osób sprzedających rzadko, którym bardzo zależy na sprzedaniu jakiejś rzeczy, zainteresowanie ich ofertą jest istotne.

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rostov84 Statystyki są widoczne tylko dla sprzedającego > a własne wejście na którąkolwiek z ofert nie zmienia stanu licznika > polubienie tak > przynajmniej u mnie tak jest

rostov84
#10 Popularyzator#

@Ziolko39, nie wiem zatem, od czego to zależy, ale u mnie każde wejście przeze mnie na moją ofertę skutkuje jednym, dodatkowym wyświetleniem w statystykach.

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rostov84 Ja pisałem o Allegro > być może na AL jest inaczej.🤔

rostov84
#10 Popularyzator#

@Ziolko39, nie doprecyzowałem. Ogłoszenie wystawione na Allegro Lokalnie. Ale gdy wyświetli się je zarówno z poziomu wyników wyszukiwania Allegro i Allegro Lokalnie (web i mobile), to zwiększa to licznik odwiedzin.

oznacz moderatorów