anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata z Allegro finanse.

Kategorie
kupujący
kupujący 522
inne
inne 104
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
17
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
85
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
150
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
69
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
460
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
259

Wypłata z Allegro finanse.

Ja nie proszę, ja żądam i myślę, że inni się do tego żądania dołączą.

Proszę zmienić to tak, by dało się wypłacić część, a nie całość. Wypłacać trzeba, bo trzeba żyć. Nie każdy sprzedawca ma codzienne wpływy i taki, który nie ma, w razie zwrotu towaru nie ma jak oddać kupującemu. Ponieważ zwrot prowizji jest od tego uzależniony, więc życzę sobie, bym mogła zostawić część pieniędzy na ewentualne zwroty.

9 Komentarze
Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Jednakowoż lepiej by było, by po prostu można było wpłacić😉

Kaliope_Brzeg
#19 Nestor#

@Knowhere  Powinno być i jedno i drugie. Wypłacisz wszystko to i wszystko wydasz. Co wtedy wpłacisz w razie potrzeby ? 😁 A  jak zostawisz parę groszy to na czarną godzinę masz jak znalazł 😎

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Tak, może być i doładowanie konta.

msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@WREDZIA-W1 @Knowhere rzeczywiście wcześniej pojawiła się już sugestia zasilania salda w Allegro Finanse. Obie te sugestie będziemy realizować - pojawią się w Allegro do końca pierwszej połowy 2021. Dzięki!

Vryko
#18 Luminarz#

Wredka... Ty jak coś już powiesz, to nawet Maciek się zgadza 😛

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek Fajne widełki, tylko do ~8 miesięcy😁

msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@WREDZIA-W1 rzeczywiście wcześniej pojawiła się już sugestia zasilania salda w Allegro Finanse. Obie te sugestie będziemy realizować - pojawią się w Allegro do końca pierwszej połowy 2021. Dzięki!

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@msniezek To, za jednym zamachem, zróbcie jeszcze tak, by z salda AF dało się zapłacić fakturę Allegro.

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zrealizowany

Cześć 🙂 Na Allegro Finanse istnieje już możliwość rezerwacji kwoty, która pozostanie na saldzie. Kwotę wybieracie według własnego uznania w zakładce Ustawienia wypłat, rezerwacja jest oddzielna dla obu operatorów (PayU i P24).  

Żeby ustawić zarezerwowaną kwotę w Allegro Finanse należy przejść do zakładki Ustawienia wypłat i w kliknąć "Zmień kwotę rezerwacji" w sekcji Ustawienia rezerwacji środków. Następnie mozna określić kwotę, która zostanie zachowana na saldach w Allegro Finanse. Jeśli w rubryce wprowadzi się zero, to wypłaty będą realizowane ze wszystkimi dostępnymi środkami na koncie. 

ko_alka_0-1648637597827.png

Wypłata na rachunek bankowy w zakładce Środki i historia operacji będzie możliwa tylko, jeśli zgromadzone środki przewyższają kwotę rezerwacji. 

Dodam jeszcze, że funkcja rezerwacji środków nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich kont firmowych, (szczególnie założonych przed grudniem 2021). Wynika to z faktu, że część użytkowników przechodziła podczas zakładania konta starszą procedurę weryfikacji. Prosimy o cierpliwość - nowe funkcjonalności pojawią się na Waszych kontach 🙂 

Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule w Pomocy. Serdecznie zachęcam do udziału w bezpłatnym kursie Akademii Allegro, na którym nasz Ekspert opowie o nowej funkcjonaloności, jaką jest rezerwacja kwoty na Allegro Finanse: https://allegro.pl/akademia/rezerwacja-kwoty-na-allegro-finanse 

oznacz moderatorów