anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakładka "pobierz paragon/fakture"

Kategorie
kupujący
kupujący 848
inne
inne 166
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
11
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
86
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
193
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
953
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
488

Zakładka "pobierz paragon/fakture"

dariuszszill
#11 Animator#

Witam, zauważyłem że na telefonie z systemem android (nie wiem czy na IOS też tak jest) nie mogę pobrać paragonu/faktury/potwierdzenia. Może warto stworzyć osobną pozycje w szczegółach zamówienia na paragon? Tak samo słabo widoczne to jest na komputerze "pobierz potwierdzenie", uważam że powinno to być lepiej oznaczone np. "pobierz paragon"?

dariuszszill_0-1666697723665.png

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

5 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@dariuszszill bardzo dziękuję za tę propozycję. Zweryfikuję z zespołem tworzącym naszą aplikację na Androida, czy planujemy dodanie do niej takiej funkcji w najbliższym czasie i wrócę do Ciebie z informacjami. 

dariuszszill
#11 Animator#

  @_HolaOla_  I jak wygląda sytuacja? 😀

electropolis
#1 Nowicjusz#

Tak samo podpinam się. Czy możecie dodać funkcję by te dołączone faktury przez sprzedawców były wysyłane też mailowo do klientów (firm), bo nie każdy ma ochotę wyciągać faktury z różnych sklepów. Przy rozliczaniu tych faktur powinny one spływać do klientów na ich dedykowane do faktur skrzynki mailowe. 

jwalentek
#1 Nowicjusz#

Kupuję na Allegro wiele rzeczy na firmę. Jest wielki problem z fakturami. Proszę zróbcie coś z tym, bo od lat nic się nie zmienia.

Każdy sprzedawca ma inny sposób wystawiania faktur. Jedni przez wiadomość Allegro, inni mailem, inni wysyłają mailem jakiś link do pobrania, inni link do pobrania w wiadomości allegro, jeszcze inni razem z przesyłką. Ogólnie jest z tym wielki bałagan, a na dodatek po zakupie nie wiadomo w jaki sposób została przekazana faktura, albo i nie, bo sprzedawca np. jeszcze nie wystawił. Ja np. drukuje faktury raz na tydzień i przez ten bałagan zdarzają sie zakupy bez faktury. Musi to być uregulowane!

Chciałbym aby w szczegółach wykonanego zakupu była informacja w jaki sposób sprzedawca przekazuje mi fakturę. Niech po prostu będzie napisane  w jaki sposób ją wysłał. Będę wtedy szukał w odpowiednim miejscu.

MikroLITY
#13 Ambasador#

Jeżeli chodzi o faktury dla firm, to nie ma sensu wprowadzać zmian, bo od lipca 2024 r. wchodzi system faktur elektronicznych i będą pobierane z serwerów MF.

oznacz moderatorów