anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro delivery tworzenie paczki

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Mam pytanie, robię integrację z WzA dotyczącą głównie wysyłek Allegro Delivery i tak dla wysyłek UPS i ORLEN ustala się mniej więcej wymiary i wagę np rozmiar S (64x38x8) waga 1KG (wybiera się odpowiednią opcję) i leci a dla DPD trzeba wpisać wszystkie wymiary osobno i jeszcze wagę.

Czy można dla DPD zrobić ogólny wzór jak dla innych że podaje paczkę np 64x38x8 1kg chociaż paczka to koperta 20x15x5?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

all-1.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Czy dobrze rozumiem, że masz na myśli integrację z jakimś narzędziem zewnętrznym do obsługi zamówień? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

tak ale to tak samo działa przy tworzeniu paczek przez przeglądarkę jak widać powyżej na zdjęciu.

Chcę wiedzieć czy wpisując np do wysyłki allegro one box dpd ogólnych wymiarów nie będzie naliczana jakaś ekstra opłata albo coś.

(ogólnych tzn rozmiarów skrytki automatu a nie że wszystko będę puszczał na rozmiar C)

np mam 10 paczek rozmiarów 15x10x3, czy będzie w porządku jak wszystkie je wpiszę podając rozmiary 64x38x8 ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Sugeruję wpisywanie rzeczywistych wymiarów przesyłek, bez ich uogólniania. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Ciekawe co taniej wyjdzie, zatrudnić pracownika do mierzenia paczek czy kupować kartony  rozmiaru skrytki w paczkomacie i wrzucać tam towar rozmiarów 5x3x3 niech sobie lata w środku.

Chyba kartony będą tańsze.

oznacz moderatorów