anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak odbioru przez kurier przesyłek Allegro Delivery Orlen Paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
bjsklep
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Allegro Delivery to nowa usługa, w ramach której będziemy odpowiadać za cały proces dostawy i kompleksowo dbać o jej szybkość oraz jakość. Ty nie ponosisz odpowiedzialności za transport przesyłki ani konsekwencji jej ewentualnego zagubienia lub zniszczenia. Pozwoli Ci to skoncentrować się na jakości sprzedawanych produktów, właściwym zapakowaniu przesyłki oraz przekazaniu jej przewoźnikowi. Dla przesyłek przewożonych metodami Allegro Delivery bierzemy również odpowiedzialność za obsługę klienta.

Kurier Orlen nie odebrał  przesyłek

Numer zlecenia podjazdu AD126623  

Data odbioru przesyłki
2024-07-24 08:00 16:00
 

Numery paczek

AD0005AGT5 numer zamówienia 7ac34890-4904-11ef-a3f5-cf603bb64699

AD0005AGU3 numer zamówienia 96ade831-4922-11ef-9455-45b7466e7988

 

Zlecenie podjazdu złożone przed godziną 11-stą

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bjsklep reklamację na brak podjazdu możesz przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bjsklep
#9 Pomysłodawca#

Co mi da reklamacja? Jak na odpowiedź na nią jest 30 dni.Na tym się kończy odpowiedzialność Allegro , że mam złożyć reklamację?

Proszę powiadomić kupujących o przyczynie niewysłania paczki w terminie (Dla przesyłek przewożonych metodami Allegro Delivery bierzemy również odpowiedzialność za obsługę klienta.)

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bjsklep termin na nadanie minie dopiero po północy i dopiero po jego upływie będziemy mogli wykluczyć te zamówienia z jakości Twojej sprzedaży, tak by nie miały wpływu na jej wyniki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bjsklep
#9 Pomysłodawca#

Czy kupujący zostali poinformowani? W jaki sposób mam zamówić zlecenie na te paczki na dzień dzisiejszy? W systemie widnieje zamówiony podjazd na dzień 24.07.2024 i nie można zamówić podjazdu dla tych paczek,

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bjsklep Zgłosiłam tę sprawę do odpowiedniego zespołu. Wrócę do Ciebie z informacją. Skierowałam również prośbę o wykluczenie zamówień z jakości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Po co piszecie, żeby składać reklamacje, skoro w odpowiedzi na nią odpisujecie:

"Dodam, że w związku z Regulaminem “Allegro Delivery”, § 15. REKLAMACJE, punkt 4 - NIE GWARANTUJEMY USŁUGI ZLECENIA ODBIORU PRZEZ KURIERA..."?

oznacz moderatorów
bjsklep
#9 Pomysłodawca#

Czy wiadomo jak zamówić podjazd dla wczorajszych nieodebranych paczek?

Wielkimi krokami zbliża się godzina graniczna zamówienia.

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi , czy kupujący zostali poinformowani.Brak odpowiedzi na pytanie nie świadczy, że tego pytania nie było.

Później otrzymamy komentarz ,,Nie polecam" tak jak ostatnim razem.Bo paczka nie została dostarczona na czas. Wy oczywiście po interwencji nie będziecie go liczyć do statystyk,ale na stronie cały czas zostanie i będzie widoczny dla innych kupujących.

Czy tak wygląda odpowiedzialność Allegro dla przesyłek Delivery?

 

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bjsklep Podjazd kuriera dzisiaj odbędzie się do godziny 16:00. 

Przekazałam również prośbę o poinformowanie kupujących. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
bjsklep
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

I znów Kurier Orlen nie odebrał  przesyłek w ramach Allegro Delivery.

Numer zlecenia podjazdu AD191526

Data odbioru przesyłki 2024-08-19 08:00 16:00

Zlecenie złożone przed godziną 11-stą

Numer paczki AD000JA2R8 numer zamówienia 2b68e862-5d7f-11ef-a238-f9c8a2825b02

Numer paczki AD000JA2T4 numer zamówienia 718b8590-5ce5-11ef-b016-d5391a59d68f

Proszę poinformować odpowiedni dział i kupujących o opóźnieniu.

Proszę  w dniu jutrzejszym wykluczyć przesyłki z jakości sprzedaży.

 

 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#
  @bjsklep - zamawianie kuriera z Orlen w/g godzin wskazanych przez Allegro to czysta fikcja. U mnie pokazuje w godz. 11:00 do 13:00. A kurier odbiera przesyłki ok. 14:30, innej możliwości nie ma, bo taką ma trasę. To nie jest tak, że zamówisz sobie kuriera (w godzinach wskazanych przez Allegro) i w tym czasie kurier odbierze przesyłki - to jest fikcja. W miastach to możliwe, a w mniejszych miejscowościach - po prostu kurier ma "objazdową trasę" i nie jest się w stanie ustalić godziny odbioru.
Co gorsze, kurier z Orlen, jak u mnie nie może fizycznie odebrać przesyłki do godz 13:00 i potem "jadą" mu po wypłacie za nieodebrane w terminie przesyłki. A wszystkie przesyłki i tak dopiero ok. 18:00 wychodzą z bazy.
--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów