anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kurier może odmówić przyjęcia paczki do nadania jeśli wygląda ona w ten sposób?

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

IMG_20240830_090126.png 

Zwracam paczkę gdyż z powodu złej zawartości dogadując się z nadawcą na jego koszt oddaję przesyłkę. Paczka była przeze mnie otwierana, być może z satysfakcji nie chcąc czekać ani sekundy dłużej zamiast zdjąć całą taśmę zrobiłem dziurę w paczce raczej niezbyt dużej wielkości. Gdy muszę ją zwrócić, przyszło mi ją zakleić więc użyłem taśmy która oryginalnie była na paczce i zabezpieczyłem swoją - tą białą (pod biała taśmą jest oryginalna taśma z tego opakowania). Biała taśma jest raczej przeciętnej jakości, oryginalna też średnio działa jednak razem w miarę trzymają i nie przewiduję kłopotów z nimi związanych. Mimo wszystko, jak sami widzicie na zdjęciach paczka wygląda jakby ktoś ją zjadł i wypluł, pełno taśmy, troche pogięta, nawet jakby się przyjrzeć na zdjęciu poniżej to od boku widać pod tasmą podniesiony karton obok dziury. Czy kurier może odmówić przyjecia paczki do nadania z tego powodu?

IMG_20240830_090158.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:123400582 może , bo to jest paczka niestandardowa , a kosz przewozu takiej jest dużo wyższy .

oznacz moderatorów

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

Jak w moim przypadku duże jest takie prawdopodobieństwo?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jaki przewoznik ?

oznacz moderatorów

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

InPost

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

małe , ale możliwe

oznacz moderatorów