anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozmiar czcionki na etykietach

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

Mam takie pytanie, czy może da się ustawić jeszcze mniejszą czcionkę, która dokuje się login kupującego na etykietach One Box i One kurier? Przecież aktualnie da się jeszcze bez lupy odczytać.

 

A na etykietach Orlen paczki gdyby login był w ogóle też by było jakby łatwiej?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 dzięki za podzielenie się uwagami, tę dotyczącą rozmiaru czcionki przy loginie przekazałam do zespołu Allegro Delivery. 
Obecnie login na etykietach ORLEN nie jest widoczny. Zmienimy to w przyszłości, jeszcze nie jestem w stanie podac kiedy dokładnie. Natomiast na etykiecie widoczny jest "Własny numer referencyjny" jak Nr zam, więc tam możesz umieścić istotne dla Ciebie informacje. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@la_nika  wrócę do tematu, bo znowu trafiła mi się Orlen paczka do wysłania

szkoda, że porady "dajecie spod małego palca" a nie z praktyki.

Poszłam tropem Twojej wypowiedzi: Natomiast na etykiecie widoczny jest "Własny numer referencyjny" jak Nr zam, więc tam możesz umieścić istotne dla Ciebie informacje. 

I dostałam komunikat:

orlen.JPG

 

To w ramach ułatwienia? Szczególnie, że przy generowaniu etykiety widać jak byk w polu "nr referencyjny" login kupującego.

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 ok, dziękuję, że wróciłaś z tym tematem. To rzeczywiście, nie jest rozwiązanie dla braku loginów. Przekazałam już zespołowi, który zajmuję się tą tematyką, że proponowane przez nich tymczasowe rozwiązanie się nie sprawdza.
Muszę w tej sytuacji poprosić Cię o cierpliwość, ponieważ dla przesyłek ORLEN paczki, login pojawi się na etykietach, niestety nie jestem jeszcze w stanie wskazać kiedy to się stanie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Dziękuję, na szczęście mam tych paczek niewiele

oznacz moderatorów