anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - "odbiorca odmówił przyjęcia" i paczki wraca do nadawcy

Netorkoza
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

Proszę o wyjaśnienie czemu moja paczka, która wczoraj miała dotrzeć do Allegro One Box, najpierw miała status  "odbiorca odmówił przyjęcia", a dziś widzę, że już wraca do nadawcy.

 

Co było powodem? Prośba o sprawdzenie przesyłki ALE0000A0888B3E.

Dziękuję.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@Netorkoza jednym z powodów może być że nie wlazło do skrytki 😞 mają wtedy taki status 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11  W takim wypadku hegemon polskiego rynku przewozowego  dostarcza przesyłkę do odbiorcy na adres i bije po kieszeni nadawcę .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria na pewno ? bo był już post że taki status ma paczka która się nie mieści w skrytce. Bo to że InPost w takich przypadkach dostarcza pod adres to wiem ale czy One Box ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie mam problemów z gabarytami bo wysyłam drobnicę i nie wiem jak to procesuje ONE , miałem na myśli wskazanie jak powinno być wykonane ..

oznacz moderatorów

Netorkoza
#7 Wielbiciel#

Ten powód odpada - zawartość przesyłki spokojnie mogłaby się zmieścić nawet w tej najmniejszej skrytce.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Netorkoza zaczekaj ..... niebawem fachowiec się odezwie  !!! ... klient czeka !!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Netorkoza @mdrogeria taki status też się pojawia jak automat jest przepełniony 🙂 ale powinna na następny dzień być próba, zaznaczę że nie przekierowują do innego 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Netorkoza ale status przesyłki ... cyt ,, dziś widzę, że już wraca do nadawcy ,,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_    ....  tak to ma wyglądać ???? , czy w dalszym ciągu allegro ma zamiar przymuszać sprzedawców do wprowadzenia przesyłek ,, ŁONE  ,, !!!???... CO Z JAKOŚCIĄ USŁUGI !!!! , KTO BĘDZIE PONOSIŁ KONSEKWENCJE ????

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Netorkoza już zajmujemy się weryfikacją zgłoszenia. Prosimy o chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

Netorkoza
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One Udało się coś ustalić?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Netorkoza Coś Ty ... to tak nie działa @Allegro_One odpowie Ci ,że już nic się nie da zrobić bo paczka wróciła do nadawcy . Następnym razem głęboko zastanów się zanim wybierzesz tą formę przesyłki .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Netorkoza bardzo nam przykro, jednak przesyłka była uszkodzona i nie było możliwości jej dostarczenia. Kurier omyłkowo zaznaczył status przesyłki ponadgabarytowej. Masz możliwość złożenia reklamacji przez ten formularz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Netorkoza ciśnie mi się na usta ,,słuchaj tego co ma .....,, tylko trochę inna bajka .

oznacz moderatorów