anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one odmowa odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Witam, proszę odesłać do nadawcy przesyłkę A000PGEFA9. Kupiłam towar u innego sprzedawcy za niższą cenę. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Isiaandi forum może nie jest najlepszym miejscem na zgłaszanie takich informacji, ale podziałałam i paczka wraca do sprzedającego. Miłego wieczoru 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Dziękuje 🙂 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Chwila, czegoś nie rozumiem, czy to kupujący nie powinien odstąpić od umowy zakupu a nie zgłaszać na forum ze nie odbierze przesyłki, moderacja się z tym zgadza?

oznacz moderatorów
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Zostało zgłoszone odstąpienie od umowy, a moderator tylko pomógł zawrócić przesyłkę , żeby kurier niepotrzebnie nie wydawał do doręczenia przesyłki i żeby nie leżała w paczkomacie. 

oznacz moderatorów
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Proszę przeczytać inne komentarze i zrozumieć, że była to sprawa opóźnienia przesyłki z winy sprzedawcy i akurat w tym czasie trafiła się okazja kupienia taniej na allegro days. 

oznacz moderatorów
datsun1931
#7 Wielbiciel#

Pracownicy Allegro i kupujaca, szanujcie czas i prace innych ludzi, myslcie zanim zrobice bezmyslny ruch i klikniecie kup teraz , gosc zapakowal nadał paczke poswiecil na to czas a tu widze zachecanie i dawanie zgody an nie odbieranie przesylek, a co z wasza " ekologia" ktora promujecie?

oznacz moderatorów
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Co nazywasz bezmyślnym ruchem ? Po co wtrącasz się w rozmowę ? 

oznacz moderatorów
Isiaandi
#8 Zapaleniec#

Czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Z przesyłką zawinił sam sprzedawca do czego się przyznał bez zawahania. Nie miał problemu z tym, ze trafiła mi się lepsza cena. Oraz SAM zaproponował żebym nie odbierała przesyłki, więc nikogo nie oszukałam. 

oznacz moderatorów