anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowane monety

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Proszę Państwa  01.02.2023. w ramach rekompensaty przydzielono mi 20 monet które w jakiś dziwny sposób straciłam nie zostały wykorzystane do następnego zakupu . W jaki sposób mogę je odzyskać ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36896455 monety zostały Ci przyznane 1.02.2023 i wymieniłeś je na kupon 20.03.2023. Kupon powinien być widoczny w formularzu "dostawa i płatność" w sekcji "Twoje zniżki".

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi a kupon po wygenerowaniu nie jest ważny 14 dni ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Przepraszam ale ja nie widzę tego w Twoje zniżki . A czy można dokonać zamiany z powrotem na monety ? Bardzo bym prosiła bo ja niestety nie ogarniam tego kuponu. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36896455 Tak jak napisał @kostas11 - kupon stracił ważność. Nie wykorzystałaś go w terminie. Podjęliśmy jednak decyzję o przyznaniu Ci ponownie monet. Zobaczysz je tutaj. Mam nadzieję, że to rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Szczerze muszę przyznać żę nie wiedziałam ,ale dziękuję bardzo za wymianę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36896455 to się nie baw w wymienianie, poczytaj pomoc allegro i regulamin, i pamiętaj monety są ważne 1 rok a po wymianie na kupon 14 dni i przepada, więc wymień je na kupon w momencie zakupu !!!

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/monety-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich...

________
Κώστας
oznacz moderatorów