anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowane monety

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Proszę Państwa  01.02.2023. w ramach rekompensaty przydzielono mi 20 monet które w jakiś dziwny sposób straciłam nie zostały wykorzystane do następnego zakupu . W jaki sposób mogę je odzyskać ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36896455 monety zostały Ci przyznane 1.02.2023 i wymieniłeś je na kupon 20.03.2023. Kupon powinien być widoczny w formularzu "dostawa i płatność" w sekcji "Twoje zniżki".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi a kupon po wygenerowaniu nie jest ważny 14 dni ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Przepraszam ale ja nie widzę tego w Twoje zniżki . A czy można dokonać zamiany z powrotem na monety ? Bardzo bym prosiła bo ja niestety nie ogarniam tego kuponu. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36896455 Tak jak napisał @kostas11 - kupon stracił ważność. Nie wykorzystałaś go w terminie. Podjęliśmy jednak decyzję o przyznaniu Ci ponownie monet. Zobaczysz je tutaj. Mam nadzieję, że to rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:36896455
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Szczerze muszę przyznać żę nie wiedziałam ,ale dziękuję bardzo za wymianę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36896455 to się nie baw w wymienianie, poczytaj pomoc allegro i regulamin, i pamiętaj monety są ważne 1 rok a po wymianie na kupon 14 dni i przepada, więc wymień je na kupon w momencie zakupu !!!

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/monety-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich...

________
Κώστας
oznacz moderatorów