anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne dane adresowe zwrotu

Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam następujący problem: wysłałam do sprzedającego zwrot części zakupionych przedmiotów. Zwrot poprzez allegro one box, wszystko było robione poprzez formularz zwrotu, dostępny w szczegółach zakupu. Ale teraz sprawdzając status przesyłki widnieje ,,błędne dane adresowe". O co chodzi? Co się teraz stanie z tą przesyłką?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Isabella_Snape teraz Allegro One dzielnie stanie na wysokości zadania 

Pewnie będą potrzebne jakiś dane zwiazane zprzesyłką , powklejaj tu co masz pomijając dane osobowe .

oznacz moderatorów

Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, jeśli chodzi o numer przesyłki to : Allegro

A0002D9MZ2   Ja w danych nic nie zmieniałam, po prostu wygenerowałam kod zwrotu, napisałam go na paczce i wysłałam
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zwrot Smart a jak wysyłka z Allegro to właściwie bym się nie przejmował, ale zapytajmy: @Allegro_One

oznacz moderatorów

Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

Więc ta przesyłka nie wróci do mnie tylko allegro raczej będzie starało się ją dostarczyć?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Isabella_Snape jest tu ma Gadane osoba , która się nazywa @Allegro_One 

kompetentna niby i czasem nieco pomocna .... jak się uda, pewnie teraz siedzi w kącie i gryzie palce bo nie wie co z fantem zrobić , ale są również dziewczyny  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  , jak dostanie od nich w karczycho to może się ruszy i cóś z tego będzie 

Zaczekaj spokojnie na osoby bardziej pomocne mające wgląd w historię Twoich zakupów , bo my pozostałe biedne żuczki możemy sobie tylko gdybać .

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Isabella_Snape Dziękujemy za zgłoszenie. Już zajmujemy się weryfikacją losów przesyłki Będziemy Cię informować na bieżąco. Prosimy o chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One  Czy coś już wiadomo w sprawie tej przesyłki?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Isabella_Snape Wczoraj 5.09 o godzinie 19:59 otrzymałaś maila z informacją, że sprawa jest przez nas weryfikowana. Proszę oczekuj na dalsze wiadomości w sprawie numer 35745596.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów