anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kodu odbioru Allegro One Box

Eustachjus
#2 Obserwator#

Witam, nie otrzymałem kodu odbioru paczki do Allegro One Box. Według statusu zamówienia paczka już jest dostarczona i czeka do jutra na odbiór. Jednak nie mam żadnej możliwości odbioru (brak opcji odbiór paczki w zamówieniu), oraz także nie zostałem w ogóle powiadomiony o fakcie dostarczenia przesyłki do paczkomatu (zobaczyłem dopiero przypadkiem w statusie zamówienia) . Proszę o pomoc i informację jak mogę przedłużyć czas odbioru bo w czasie który pozostał nie jestem w stanie ponownie udać się po paczkę.  Numer przesyłki ALE00007F7884DD. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

sms, mail, zakładka -moje zakupy>nie ma?

oznacz moderatorów

Eustachjus
#2 Obserwator#

Sms ani mail mi nie przyszedł, spam też nie. W zakładce moje zakupy jest tylko info że dostarczone i czeka na odbiór, nie ma nigdzie kodu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Eustachjus Cześć. 🙂 Kod odbioru znajdziesz w zakładce Kupione (w szczegółach zakupu). Paczkę odbierz do 19 kwietnia (do godziny 20:00). 

oznacz moderatorów

Eustachjus
#2 Obserwator#

Tak jak napisałem, nie mam kodu, nie ma go w szczegółach zakupu, nie ma go w historii przesyłki nie ma go nigdzie. Całą stronę szczegółu zakupu bardzo dokładnie przeczytałem i przeklikałem wszystko co się da i nigdzie go nie ma. 

 

A co do terminu to pokazuje, że czas jutro do 11. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Eustachjus Termin odbioru jest taki, jak napisałam wyżej (obecnie po przedłużeniu odbioru nie aktualizuje się on w zakładce Kupione, zatem nie ma wyjścia, musisz mi zaufać). 

Jeśli nie otrzymałeś kodu odbioru, to zadzwoń pod automatem na numer 616 306 997. Pracownik Allegro pomoże Ci odebrać paczkę. 

oznacz moderatorów