anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za wybór dostawy Allegro One w promowanych terminach - powtórzone

MAMY ROZWIĄZANIE!
rhi
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam jeszcze raz. 

Jeszcze raz powtórzę to samo zapytanie o monety, które wysłałem kilka dni temu, ale nie dostałem rozwiązania problemu....

Od miesiąca nie są doliczane do mojego konta dodatkowe monety za wybór dostawy przez Allegro One. 

Nie zostały naliczone monety za przynajmniej 3 transakcje, zrealizowane w "promowanych" przez allegro terminach:

1) 20 marca godzina 21.19 (środa) - zakup od awerso_pl

2) 9 kwietnia godzina 23.31 (wtorek 18.00 - 23,59) - zakup od rotimex

3) 10 kwietnia godzina 10.16 (środa) - zakup od Szmyra56

Wszystkie dostawy zostały zrealizowane, a terminy dodania monet zakończone. Tymczasem na koncie brak było jakiejkolwiek informacji o możliwości odbioru monet - sprawdzałem wielokrotnie. Wcześniej tzn. do 6-go marca tego roku nie było żadnego problemu - monety dochodziły. 

Jeszcze jedna uwaga: W aplikacji w grupie "Moje konto" -> "Twoje Monety i Kupony" świeci informacja o jednym powiadomieniu, ale po wejściu w "Twoje Monety i Kupony" nie ma tam żadnego powiadomienia... Aplikacja jest aktualna - dla pewności przeinstalowałem ją przed chwilą i cały czas jest to samo...

Proszę o sprawdzenie i informację, z jakiego powodu nie zostały one naliczone.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rhi Bardzo Cię przepraszam za brak odpowiedzi w poprzednim wątku! Już wyjaśniam Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rhi
#8 Zapaleniec#

Oki 🙂

Czekam z ciekawością 🙂

Pozdrawiam - Robert

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rhi Wracam do Ciebie z informacją. Warunkiem otrzymywania Monet z promocji za wybór metody dostawy jest posiadanie aktywnej zgody na profilowanie.
Sprawdziliśmy, że wyłączyłeś tę zgodę 9 marca, dlatego nie otrzymujesz monet.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rhi
#8 Zapaleniec#

A to wszystko jasne. Faktycznie okresowo to wyłączam 😀. Ale nie domyśliłbym się, że o to chodzi. 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź - Robert RHI

oznacz moderatorów
rhi
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam jeszcze raz i wznawiam temat.

Pogrzebałem w internetach (ponoć nic nie ginie - i to prawda) i z ciekawości odnalazłem wszystkie regulaminy promocji monetowych z tych okresów. W ŻADNYM Z NICH nie ma słowa o profilowaniu.

Cytuję np dla 20.03.2024:

"§3. Zasady przeprowadzenia Promocji

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

c) nie kwalifikują się to innych promocji za zamówienia do One Box w czasie trwania Okresu promocji;

d) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj.

  1. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 1. otrzymują Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

    • a. 2 Monety - za wybór Allegro One Box lub Allegro One Box-dostawa dzisiaj po raz pierwszy każdego dnia wymienionego w Okresie Promocji,
  2. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

  3. Uczestnik w Okresie trwania Promocji z tytułu uczestnictwa w Promocji z Allegro One Box, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 8 Monet Promocyjnych - za pierwsze zamówienie w każdym dniu z wymienionych w Okresie Promocyjnym.

  4. Otrzymanie Monet Allegro w ramach Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z zakupem Towarów w ramach Oferty zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego."

Podobna treść (lub identyczna) jest w pozostałych regulaminach dotyczących monet za dostawę do "allegro one".

Warunek "profilowania" znalazłem jednak, ale wyłącznie w regulaminie:

"Monety za dostawę do Automatów DHL POP BOX” dla Użytkowników Allegro"

W związku z tym proszę o ponowne sprawdzenie i rozpatrzenie sprawy braku monet za transakcje z dostawą do allebro one box.

JESZCZE JEDNO:

W tym tygodniu we wtorek 23-go dla sprawdzenia zrealizowałem jeszcze jeden zakup z dostawą allegro box. Wcześniej, w ciągu dnia dla pewności włączyłem "profilowanie". Zakup towarów z licytacji u "PowerPink" - ostatnia licytacja o 16.12, ale finalizacja, wybór dostawy i opłata około 23,20 więc w czasie trwania promocji nocno-wtorkowej.

Z tej transakcji do chwili obecnej również nie ma doliczonych monet...

Ciągnę więc temat dalej:

Proszę o sprawdzenie i wyjaśnienie, o co chodzi. Nie powinno chodzić o "profilowanie", gdyż nie ma o tym mowy w żadnym z regulaminów. Wydaje mi się, że w związku z tym należą mi się brakujące "monetki".

Pozdrawiam - Robert RHI

 

oznacz moderatorów
rhi
#8 Zapaleniec#

Mała korekta: za ostatnią transakcję (z obecnego tygodnia) chyba jednak nie należą mi się monety - to były licytacje. Jednak wszystkie wcześniejsze to "Kup Teraz".

oznacz moderatorów