anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za wybór dostawy Allegro One

MAMY ROZWIĄZANIE!
Panbam
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zakupu z promocją monet za wybranie dostawy do punktu AllegroOne. Paczka została odebrana, monety do tej pory nie pojawiły się na koncie, ani możliwość ich odbioru. Nie bardzo wiem jakie są aktualnie możliwości dochodzenia w sprawie 😉 Będę wdzięczny za wsparcie!

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mdrogeria
#21 Demiurg#

hmmmm... oby to tylko takie problemy były z Allegro One ....

oznacz moderatorów
Panbam
#8 Zapaleniec#

😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A warunki spełnione z regulaminu?

Zasady przeprowadzenia Promocji

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) nie korzystali z Opcji Dostawy Towaru Allegro One Box lub Allegro One Box dostawa dzisiaj w ciągu 90 dni od dnia startu Okresu Promocji,

    c) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    d) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.c) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj.

  2. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 1. otrzymują Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

    • a. 4 Monety - za wybór Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj po raz pierwszy w Okresie Promocji,
  3. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

  4. Uczestnik w Okresie trwania Promocji z tytułu uczestnictwa w Promocji z Allegro One Box, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 4 Monety Promocyjne.

  5. Liczba Monet Allegro w ramach Promocji jest ograniczona i wynosi 80 000 Monet
oznacz moderatorów
Panbam
#8 Zapaleniec#

Sporo tego, ale wydaje mi się, że tak 😉

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Panbam Już konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Panbam
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie @w_kiwi 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Panbam w imieniu Wiktorii wracam z info - monety są już na Twoim koncie. Zobaczysz je tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Panbam
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam. @la_nika @w_kiwi oraz pozostali, bardzo dziękuję. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam

oznacz moderatorów
kinga485
#7 Wielbiciel#

Witam. Ja też nie otrzymałem 4 monet. Transakcja z dnia 20.08.2023r.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kinga485 Tego dnia zrobiłeś kilka zakupów. Podaj proszę numer oferty, w której widziałeś informację o dostępnych monetach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kinga485
#7 Wielbiciel#

13718997852 - koszulka męska 4F

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kinga485 W tej ofercie nie ma monet.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kinga485
#7 Wielbiciel#

W czasie zakupu wydaje mi się, że były.

oznacz moderatorów
kinga485
#7 Wielbiciel#

Monety otrzymałem po zgłoszeniu do Allegro. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Client:101882218
#1 Nowicjusz#

Również miałem dostawę do paczkomatu Allegro. Miały być monety do odebrania w ciągu 3 dni od zakończenia akcji której koniec był 30 września. 

Niestety brak możliwości odebrania wspomnianych monet.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101882218 trzy dni od 30.09 jeszcze nie minęły, więc poczekaj proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów