anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak punktu odbioru Allegro One Box

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem produkty do punktu odbioru Allegro One Box przy ul. Kameliowej 3A w Gdyni - to była nowa opcja, wcześniej z niej nie korzystałem, ale adres mi pasował. Wczoraj dostałem powiadomienie o oczekującej pierwszej przesyłce. Udałem się pod wskazany adres - i tu problem: NA MIEJSCU NIE MA PACZKOMATU ALLEGRO! Jest Orlen Paczka oraz DPD, ale Allegro nie ma. Zdezorientowany, pomyślałem, że może Allegro ma jakiś układ z Orlen Paczką i wpisałem podany w SMSie kod odbioru na ekranie tego paczkomatu, ale otrzymałem informację "kod nieprawidłowy". Z kolei paczkomat DPD obsługiwany jest tylko za pomocą aplikacji - próbowałem ją ściągnąć, ale okazało się, że mój telefon (Huawei) nie chce jej zainstalować. I pozostałem bezradny, nie mogąc odebrać przesyłki z nieistniejącego punktu odbioru. A za chwilę do tego samego punktu przyjdzie kolejna przesyłka. CO MAM ZROBIĆ???

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36783759 Wskaż proszę numer przesyłki Allegro One, której dotyczy zgłoszenie.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

A0002IJM25

oznacz moderatorów

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

Mam też już wiadomość, że w tym samym punkcie czeka na mnie kolejna przesyłka. Ale problem nie w nich, tylko w braku paczkomatu Allegro pod podanym adresem. Powtarzam, że znajdują się tam tylko paczkomaty DPD i Orlen Paczka.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:36783759 

Podobno koło fryzjera (U Ewy i Marka), obok schodków ha haha. Żeby nie było ja nie znam Gdyni 🙂 Nawet odczyty pyłów są z dziś

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Allegro One Box, zielony automat
Kameliowa 3A
81-591 Gdynia

Obok bloku, przy schodach do salonu fryzjerskiego

Godziny otwarcia:Otwarte całodobowo

Jakość powietrza w okolicy

 

Bardzo dobra
 
Pyły
Pm 2.5
 
6 μg/m³
Pm 10
 
3 μg/m³
odczyt z dzisiaj,
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36783759 Tak, rozumiem, że problem dotyczy automatu, a nie przesyłek. Jednak numer jest niezbędny do weryfikacji zgłoszenia. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. Przekazałam sprawę do odpowiedniego zespołu. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Allegro box są dobrze zakamuflowane

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36783759 szukaj w krzakach, bo są zielone i zarośnięte takie ekologiczne co by się nie rzucały w oczy i klient nie mógł ich znaleźć 🙂 

Powinien być gdzieś tu 

one.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

Powinien, ale go tu nie ma. Albo jest naprawdę dobrze ukryty przed wzrokiem niepowołanych i powołanych.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:36783759  @kostas11 

A może go po prostu w nocy ten tego 🙂

oznacz moderatorów

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

Za winklem też nie zauważyłem żadnego paczkomatu. Mniej-więcej tak to wygląda obecnie - paczkomatu Allegro natomiast nie widać nigdzie w zasięgu wzroku. :(Mniej-więcej tak to wygląda obecnie - paczkomatu Allegro natomiast nie widać nigdzie w zasięgu wzroku. 😞

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:36783759 

Zmieniam zdanie. Oni go chyba tam schowali, w tych chaszczach.  Prawdziwy ZIELONY

One Gdynia.jpg

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:36783759 kameliowa 3A jest z drugiej strony budynku, a miejsce na paczkomat pasuje między schodami a wejściem 3A (po lewej są drugie schody do fryzjera, ale mi ucięło.3a.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:36783759 update - krzyżykiem zaznaczone potencjalny skarb, strzałka wskazuje kameliową 3A 🙂 Szukaj krzaków 🙂Bez tytułu.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:36783759
#7 Wielbiciel#

OK, problem rozwiązany, podjechałem jeszcze raz. Trzeba obejść cały blok, paczkomat Allegro jest z całkiem przeciwnej strony niż pokazuje nawigacja nastawiona na podany adres... 😕 Niezbyt to intuicyjne. Ale jest.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:36783759 

No ale że nie zrobiłeś jego fotki to ja jestem zawiedziony 🙂

oznacz moderatorów

mauve
#1 Nowicjusz#

Paczkomat ALLEGRO ONE BOX jest z DRUGIEJ strony budynku 🙂 

oznacz moderatorów