anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie naliczają mi się punkty za zakup do paczkomatu allegro box

mrshogo
#1 Nowicjusz#

Istnieje aktualnie promocja by zamówić do paczkomatu allegro. Wiele razy skorzystałem z tego iż zmieniałem ulubiony paczkomat na zielony bo podpowiadało mi, że mogę zgarnąć 2 monety. Mimo kilku zakupów, jeszcze nigdy mi się te monety nie naliczyły. Nie widzę w opisie ani regulaminie co robię nie tak. Jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mrshogo Napisz proszę, z której dokładnie promocji chciałbyś skorzystać. Wyjaśnię to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mrshogo
#1 Nowicjusz#

17.01.24 (środa) składałem zamówienie i dostałem informację iż w środy zamawiając do zielonego paczkomatu dostanę 2 monety. Zmieniłem paczkomat na Allegro Box przy którym widniał napis o wspomnianej promocji.

Już zamawiając jakieś pół roku temu miałem informację o promocji "Środy z Allegro One Box" i aktualna (chyba) nazywała się identycznie.

W każdym bądź razie, sprawdzając historię wpływu monet nigdy ich nie dostałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mrshogo zgodnie z regulaminem tej promocji monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków tej akcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mrshogo
#1 Nowicjusz#

13.12.2023 2 paczki do allegro box 

06.12.2023 3 paczki

i tak dalej.

Wiem, że w regulaminie jest napisane że tylko 2 monety można dostać więc paczki nie mają znaczenia ale piszę o tym by wskazać, że nigdy nie nalicza się promocja....

 

oznacz moderatorów

mrshogo
#1 Nowicjusz#

Zadam jeszcze bardzo głupie pytanie, z czym proszę o wybaczenie:

Co oznacza "w przeciągu 7 dni" oznacza to że mam 7 dni na kliknięcie "odbierz"? jeśli tak to nie mam żadnego przycisku do kliknięcia w zakładce monety.

Czy może oznacza, że w przeciągu od 1 do 7 dni pojawi się takowy przycisk, którego także nie posiadam.

oznacz moderatorów