anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeżeli dostanę zwrot z allegro protect to muszę oddać towar sprzedającemu?

Client:85583706
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Na tą chwilę nie ma w regulaminie jednoznacznej odpowiedzi, jeżeli Allegro nie obciąża sprzedającego to w zasadzie Allegro powinno podjąć decyzję co z towarem, ale oni nigdy nie robią tego, zostaje to w twoim sumieniu.

oznacz moderatorów

Client:85583706
#7 Wielbiciel#

Allegro proponuję mi wypełnienie wniosku z allegro protect dlatego że nie mogę dogadać się ze sprzedawcą chciałabym to zrobić ale nie wiem czy jeżeli uznają go za pozytywny i dostaje zwrot pieniędzy za towar (w tedy obciąży to sprzedającego bo będzie musiał oddać im pieniądze które oni wyślą mi) to czy będę musiała oddać mu ten towar bo w regulaminie nie ma nic o tym napisane 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Oddał bym... chyba że przesyłka droższa od towaru wtedy sprzedawca może zrezygnować ze zwrotu.

oznacz moderatorów

Client:85583706
#7 Wielbiciel#

Potrzebuje konkretnej odpowiedzi czy trzeba czy nie trzeba a jeśli tak to od czego jest to zależne? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:85583706 Jeżeli Allegro obciąży sprzedającego zwrotem z AP to towar powinien być oddany > jeżeli nie, to wtedy należy do Allegro > to oni podejmują decyzję co z nim zrobić./

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Według moderatorek sprzedawca powinien sobie na swój koszt odebrać @Client:85583706 

oznacz moderatorów