anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie moje przesyłki

Beti19001
#8 Zapaleniec#

Pierwsza przesyłka A0006DXGD9 powinna być w środę do odbioru, zależy mi na czasie. Jeżeli macie problemy z dostawami to powinien być jasny komunikat i moglibyśmy wybierać inna dostawę. Potrzebuje ta przesyłkę odebrać bezwzględnie dzisiaj. Druga przesyłka nadana wczoraj dziś powinna być do odbioru i tez po niej widu i słychu A0006ILIG2. Też potrzebuje odebrać dzisiaj, bo jutro jest święto i do pn nie mogę czekać. Kiedy odbiorę moje przesyłki? inna została dziś nadana i strach pomyśleć kiedy dojdzie. Mam wasz box pod nosem dlatego go wybieram ale wole przejść się po osiedlu na przyszłość do paczkomatu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Beti19001 W tej chwili mają miejsce opóźnienia w dostawach przesyłek spowodowane przez problemy po stronie naszego przewoźnika. Oddział pracuje nad zminimalizowaniem tych opóźnień. Przesyłki będą doręczone najszybciej jak to możliwe. 

Przepraszamy!

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

To, że pracuje to chyba jakiś żart! Mieliśmy dziś umówiony podjazd, wedle informacji z wczoraj od waszego pracownika, a dziś nikt nie podjechać i nie było żadnego telefonu w tej sprawie. Mamy mnóstwo zaległych przesyłek i kilkudziesięciu niezadowolonych klientów.

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  proszę aby ktoś z pracowników Allegro wypowiedział się pilnie w dyskusji z klientem simonell aukcja: 14190405237

oznacz moderatorów

Beti19001
#8 Zapaleniec#

Sama przyjadę odebrać te przesyłki nawet dziś tylko proszę o informacje czy mam jechać do punktu UPS na Rybitwach. Mam tam karmę dla psa i potrzebuje przesyłkę odebrac dzis

oznacz moderatorów