anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto ponosi odpowiedzialność za brak wysyłki Allegro One?

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ To już kolejny raz kiedy zamawiam przez Allegro One i paczka nie zostaje terminowo dostarczona. Kupujący twierdzą, że Allegro nie odebrało paczek, Allegro twierdzi, że Kupujący nie nadał paczki. Śmiech na sali

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,To już kolejny raz kiedy zamawiam przez Allegro One i paczka nie zostaje terminowo dostarczona. ,, nawet dziecko jak się oparzy to drugi raz nie dotknie , poczytaj to -https://www.globkurier.pl/opinie-allegro-one 

oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

to nie jest odpowiedz na moje pytanie.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

W teorii Allegro i przewoźnik realizujący zamówienie (DPD) w praktyce obrywa zawsze sprzedający.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów." ~Albert Einstein

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewalidiab  jeśli chodzi o zamówienie nr 2fb14280-1d2b-11ef-bdd2-ed42c2992df4 to według statusu przesyłka nie została nadana.
(edytowano) 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

według statusu oraz być może?
Wystawiłam sprzedawcy opinie. Chce wiedzieć kto zawinił.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewalidiab przesyłka nr A000OOGGQ5 została dzisiaj o 8:32 zarejestrowana przez sprzedającego, jeszcze jej nie nadał. Z tego co widzę to, w dyskusji odpisał, że zrobi to dzisiaj, wówczas status paczki zostanie zaktualizowany. 
 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

Wczoraj też była inna paczka zarejestrowana rano, a jakoś kurier po nią nie przyjechał!

oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

Dostałam dziś info od sprzedawcy, że o dziwo!!!! dziś też nie zostanie wysłana!

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

Patrzysz na czas deklarowany przez sprzedawcę czy czas "wyliczony" z algorytmu Allegro? Bo to dwie różnie historie

oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

było napisane w ofercie, ze dostawa jutro. Dlatego to wybrałam

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

No to jest to czas "Wyliczony" przez allegro, pytanie jaki jest deklarowany czas wysyłki przez sprzedającego? podaj numer oferty

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@NipponShorty przy obecnych możliwościach ustawień nie ma to najmniejszego znaczenia , sprzedawca powinien wiedzieć kiedy wysłać żeby sprostać prezentowanemu czasowi dostarczenia .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika jeśli się mylę to mnie popraw .... przesyłka nadana w automacie lub w punkcie zmienia widoczny status dla klienta na ,, nadana ,, dopiero podjęta przez kuriera zmienia w historii na ,, w drodze ,,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria tak, masz rację. 
Sprzedający nie nadał tej przesyłki. Gdyby to zrobił status zmieniłby się na "nadana", poprawiłam moją wcześniejszą wypowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca zamówił kuriera Allegro aby od niego odebrał. I to Allegro nie odebrało paczki!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ewalidiab tak , to się dzieje , brak odbiorów dotyka szczególnie sprzedawców z małych miejscowości , gdzie nie ma automatów i punktów nadań One  i muszą liczyć tylko na podjazdy , a to często zawodzi . Zamówienie podjazdu nie zmienia statusu przesyłki .

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To nic nie zmienia. Małe miejscowości jeśli nadają w automacie to i tak kicha bo po re paczki też musi ktoś przyjechać. A nie przyjeżdżają 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria u mnie przesyłki nadane w Punkcie czy Boxie są odbierane ... kiedyś tam więc reguły nie ma. 

oznacz moderatorów

Ewalidiab
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Czy nie widzicie problemu????

oznacz moderatorów