anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier nie odebrał paczki Allegro one

Grzybosia95
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Od 03.08 czekam aż kurier odbierze zwrot z Allegro One. Kontaktowałam się już kilkakrotnie z Allegro, ale nie otrzymałam żadnej konkretnej odpowiedzi. Najgorsze jest to że jutro kod nadania traci ważność, a paczka czeka prawie 2 tygodnie na odebranie przez kuriera. Zaznaczę ze kod został umieszczony ma paczce. 

Temat dotyczy zwrotu: 

* A000137UR9

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzybosia95 wyjaśniamy już sprawę Twojej przesyłki, ale nie otrzymaliśmy jeszcze nowych informacji. Termin ważności kodu do zwrotu nie jest tutaj istotny, bo przesyłka jest już w automacie, więc w tej kwestii możesz być spokojna. Przepraszam Cię za tę sytuację i poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Grzybosia95
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie, kolejny tydzień miną a paczka nadal nie została odebrana przez kuriera. Nie chce być nie miła ale mija już prawie miesiąc i cała ta sytuacja zaczyna być na prawdę zabawna. 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ta forma dostawy ,czytając wpisy na forum to notorycznie poprawia rekordy w jak najwolniejszym czasie dostawy . Skarg jest mnóstwo ,chyba czas się dobrze zastanowić czy jest sens korzystania z niej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 Allegro One

weno ... nie rób se j..j

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 nie każdy ma alternatywę ,,, ja Cię kręcę ,, jeszcze tylko kilka dni i mnie to czeka .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Grzybosia95 Bardzo mi przykro, że taka sytuacja ma miejsce. Już skontaktowałam się z zespołem odpowiedzialnym za naszą metodę dostawy. Wkrótce jeden z doradców skontaktuje się z Tobą w tej sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kolekcjoner608 nie ma, ale muszą się o tym dowiedzieć kupujący a nie sprzedawcy ponieważ jest (no dobra będzie za kilka dni) obowiązkowa. 

oznacz moderatorów