anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Magazyn Zabierzów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

To co się dzieję z dostawami kurier one i allegro one w Krakowie to cyrk. Od czwartku 23.05 czekam na paczkę, w której jest mata kokosowa do ogrodu. W ogrodzie pracuje ekipa, która ma przestój, a praca tej ekipy jest niszczona przez burze, bo nie ma maty.

Druga przesyłka, komputer, miał być 25.05. Potrzebuję do pracy. Nie mogę pracować od 3 dni.

Na infolinii nic nie wiedzą, piszą maile, nikt nie odpowiada. Piszą później do mnie "cieszę się, że mogłam pomóc" - to jest jakiś koszmar.

Przesyłki nr A000OAI5F6 i A000NUAV98 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kostas11
#21 Demiurg#

@ljuskiewicz 

Magazyn Cholerzyn- Zabierzów
Cholerzyn 554

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Znam adres. Ale babka z infolinii mówi mi, że nie mogę tam jechać i odebrać, bo pytałem. Powiedziała, że nikt mi paczki nie wyda.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ljuskiewicz a kto Ci kazał wybierać tego kuriera, tyle jest innych fajnych przewoźników 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

No super. Nie ma to jak wsparcie. Jakoś działało bez problemu dotychczas.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ljuskiewicz działało bo mieli mało paczek, teraz jak allegro podstępem wciska kuriera One, rozdaje monety itp. to się zapchali logistycznie i jak widać nie panują już nad tym 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ljuskiewicz Zainterweniuję w sprawie obu paczek u przewoźnika 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Proszę o możliwość odbioru tych paczek jutro 28.05 rano w magazynie w Zabierzowie. Jutro znowu przyjeżdża ekipa do ogrodu i muszą mieć maty aby zabezpieczyć skarpy przed dalszą erozją. To są poważne straty finansowe i proszę wziąć za to odpowiedzialność.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ljuskiewicz po pierwsze nie minął termin doręczenia mają 3 dni robocze 🙂 po drugie za straty możesz jedynie pozwać sprzedawcę bo on jest stroną umowy z allegro one 😄

“Next Day” (“Dostawa jutro”) – Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Przesyłki kurierskiej w najbliższym dniu roboczym lub w sobotę niebędącą świętem, przypadającym po dniu nadania Przesyłki (gwarantowany termin doręczenia wynosi trzy Dni robocze);

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Jaki jest rezultat pani interwencji? Czy mogę odebrać paczkę w magazynie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ljuskiewicz Jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Czyli Allegro nie może się skontaktować skutecznie z Allegro? Świetnie.

Czyli jedyne co można zrobić skutecznie, to tak jak radzą inni, pożegnać się z Allegro po 23 latach, anulować zakupy i kupić raz jeszcze z innym kurierem.

oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Pani Aleksandro, podbijam temat. Od kilku dni telefonicznie, mailowo i tutaj informujecie mnie, że działacie, interweniujecie, wyjaśniacie i robicie wszystko, aby mi pomóc.

Czy wie pani jaki jest rezultat? Kilkanaście informacji jak to się cieszycie, że mi pomagacie, jak to chętnie odpowiecie na pytania dodatkowe, jak to jest świetnie i kulturalnie. Tymczasem od tych kilku dni nikt z tych pseudo pomagaczy nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie gdzie są przesyłki, kiedy będą u mnie ani nawet czy mogę po nie pojechać do magazynu. Ekipa w ogrodzie stoi, ja nie mam na czym pracować. Dzięki, naprawdę dzięki. Poziom obsługi jest żenujący, forma taka jakby nie wiadomo co się działo a nikt nawet nie potrafi wykonać jednego telefonu, który załatwia sprawę.

 

oznacz moderatorów

kyiu
#7 Wielbiciel#

@ljuskiewicz udało się odebrać osobiście, mam podobną sytuację...?

oznacz moderatorów

ljuskiewicz
#8 Zapaleniec#

Niestety nie, mimo wielu moich próśb.

oznacz moderatorów

kyiu
#7 Wielbiciel#

OK, dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów

piotrschroder
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Czy ktoś zna sposób jak odzyskać paczkę która być może jest w tym magazynie?

4 dni temu wyruszyła do doręczenia, dziś zawróciła. Żaden kontakt z allegro nie działa, jak odpiszą po 28 godzinach to nic nie są w stanie zrobić.

Ma ktoś kontakt na ten magazyn?

oznacz moderatorów