anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadana paczka - nie odebrana przez kuriera

niebiesk4
#7 Wielbiciel#

Wczoraj sprzedawca nadał paczkę dla mnie ok 16. Do teraz żadnej zmiany statusu tejże paczki. Z infolinii dowiedziałam się, że kurier prawdopodobnie zapomniał jej odebrać z Allegro One. Nadal nie wiem co dalej z paczką, kiedy będzie, zero kontaktu z firmy kurierskiej. 

 

Co dalej robić? Zależało mi, żeby dotarła przed weekendem. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

@niebiesk4 jak ci na czasie zależy to zamawiaj inpostem one ma czas dostawy gwarantowany 3 dni robocze od chwili odbioru paczki ergo w poniedzialek bym się spodziewał najwcześniej bo często gubią i idzie 2 tygodnie

oznacz moderatorów

niebiesk4
#7 Wielbiciel#

Człowiek się uczy na błędach. Do tej pory paczki były o czasie. Kurier dopiero dzisiaj został przypisany, mimo, że wczoraj powinien już paczkę zabrać. Może jakimś cudem jutro się zjawi.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

to zaiste będzie cud jak jutro dojdzie paczka ale pozostaje życzyć by doszła

oznacz moderatorów

niebiesk4
#7 Wielbiciel#

Nie dotarła w sobotę, co więcej, nie wiadomo kiedy dotrze 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@niebiesk4 przykro mi z powodu opóźnienia przesyłki. Tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail, gdy tylko otrzymamy wiadomość od oddziału logistycznego, skontaktujemy się z Tobą e-mailowo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

niebiesk4
#7 Wielbiciel#

Odpowiedzi było kilka. Najpierw, że dotrze w sobotę, potem, że wczoraj. Wczoraj dostałam informacje, że paczka zostanie wieczorem odebrana i przekazana dzisiaj do doręczenia. A status wysyłki od piątku nie uległ zmianie.  

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@niebiesk4 Nadane ok. godz. 16-tej mają niewielkie szanse na odebranie tego samego dnia, niezależnie od firmy kurierskiej. Godzina graniczna odbioru to najczęściej 14 lub 15. Tak czy inaczej, najpóźniej w poniedziałek paczka powinna zostać odebrana i doręczona wt wtorek - gdyby to był InPost. Ale Allegro One żyje swoim życiem, w innej czasoprzestrzeni 😎

oznacz moderatorów