anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oddział Zabrze - Allegro One, co się dzieje?

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Dzień dobry.

Już cztery przesyłki mam opóźnione. Trzy utknęły w oddziale w Zabrzu, dwie z nich znajdują się tam od ponad tygodnia. Czy ktoś może wie co się dzieje? Dziękuję.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

San_set
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Darius_cz Proszę, podaj numery tych przesyłek.

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

A004I7QQ70 – od 13 maja w oddziale Zabrze
A004IJ4BY2 – od 13 maja w oddziale Zabrze
A004JTYFK4 – od 19 maja w oddziale Zabrze

 

oznacz moderatorów

San_set
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Darius_cz Dziękuję. Skonsultowałam sprawę i rzeczywiście w tym magazynie pojawiło się opóźnienie- za co przepraszamy. Paczki powinny dotrzeć do końca tygodnia 🙂

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

no właśnie "powinny" zakup w poniedziałek, termin dostawy na wtorek... Allegro wprowadza w błąd z terminami dostaw. Wiedzą że mają tam problem, mimo to nadal kierują paczki do Zabrza poprzez Allegro Kurier One i sami pozycjonują taką formę dostawy. Tyle lat kupując na Allegro u żadnego przewoźnika taka sytuacja nie miała miejsca. Nawet samemu nie można podjechać po paczkę i odebrać....

oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Dziękuję za odpowiedź, ubieram się w kolejny płaszcz cierpliwości.

oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

Proszę o informację jakie kroki podejmuje Allegro w celu dostarczenia paczek z magazynu z Zabrza? Jak na taką firmę jak Allegro jest to sytuacja nie poważna co tam się dzieje. 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć, @Darius_cz @raf_1987 Najmocniej przepraszam za utrudnienia. Wyjaśniamy to z oddziałem. Wrócę do Was z odpowiedzią, gdy tylko ją dostanę. 

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Pani Mario, dziękuję za Pani troskę ale dalej nie mamy żadnych konkretów.

Już 5 przesyłek leży mi gdzieś w Zabrzu, niektóre od ponad tygodnia.

Czy mogę osobiście odebrać swoją własność? Mam pół godziny do Zabrza.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Darius_cz Przykro mi, nie ma takiej możliwości. Otrzymaliśmy informację, że w oddziale pojawiły się problemy operacyjne i pracują nad szybkim przywróceniem wszystkiego do normy. 

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

Te tzw. "problemy operacyjne" chyba nie są do rozwiązania przez Allegro. Jak to możliwe że firma z tak ogromnymi zasobami nie może sobie poradzić z przesyłkami? To są żarty z klientów....

oznacz moderatorów

Giedym
#7 Wielbiciel

Też mam opóźnione dwie przesyłki. Liczę na to że jeśli to wreszcie ruszy, to będzie nadrabiane przez dostawy jutro, czyli w sobotę.

oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Pani Mario, chciałbym uprzejmie zapytać, w jaki sposób Allegro planuje zadośćuczynić za tę bardzo irytującą sytuację związaną z brakiem możliwości odbioru przesyłki oraz przedłużającym się brakiem jej doręczenia.
Cała sytuacja jest dla mnie wyjątkowo kłopotliwa i liczę, że uda się zaproponować rozwiązanie adekwatne do zaistniałych problemów.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć, @Darius_cz. Dopytuję o statusy przesyłek - dam znać, gdy dostanę odpowiedź z aktualizacją. 
Konsultuję także kwestię rekompensaty. Rozumiem, że to ważna sprawa - nam również zależy na jak najszybszej dostawie przesyłek, bardzo przepraszam za utrudnienia.  

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Pani Mario, to chyba nie Pani powinna przepraszać za tę sytuację, tylko ktoś spośród tych setek osób na stanowiskach dyrektorskich, menedżerskich, „head of”, „senior lead” i innych korporacyjnych funkcjach, które odpowiadają za logistykę, operacje, jakość usług i doświadczenie klienta — całą tę rozbudowaną machinę zarządzania 🙂
Zastanawiam się tylko, czy ktokolwiek z nich w ogóle pochyla się teraz nad problemem klientów - zakładników magazynu w Zabrzu, czy może wszyscy są aktualnie zajęci kolejnym „wellness & leadership meeting”.

Bo z perspektywy klienta wygląda to już bardziej na kompromitację organizacyjną niż zwykłe opóźnienie przesyłki. Najgorsze jest chyba to, że mam wrażenie, iż na wyższych szczeblach problem ten nie budzi większego zainteresowania ani poczucia pilności. Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

Proszę o informację... Jak Allegro zamierza rozwiązać problem?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@raf_1987 @Darius_cz Oddział w Zabrzu wciąż pracuje nad jak najszybszym przeprocesowaniem zleceń i przekazaniem przesyłek do doręczenia. 

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

Allegro wprowadziło klientów w błąd z terminem dostawy przy zakupie jak również po zakupie. Na Państwa infolinii cały czas jest komunikat że paczki zostaną doręczone do końca tygodnia...

Jedynym słowem najlepiej rozpocząć dyskusje i zrobić zwrot bo już chyba nikt się nie doczeka na paczki z magazynu, już samo Allegro nie wie czy te paczki są na magazynie czy nie.

 

oznacz moderatorów

raf_1987
#8 Zapaleniec

Dzień dobry, 

Mam ten sam problem od wtorku zgłaszam Allegro że przesyłki utknęły na magazynie w Zabrzu.

Allegro nic z tym nie robi tylko informuje że mają problemy z magazynem i że przesyłki zostaną dostarczone ale nie wiadomo kiedy. W sumie mam już mam 4 przesyłki. Ostatni raz zamawiam coś poprzez Allegro Kurier. To co teraz tam się dzieje to porażka. Nawet nie są w stanie powiedzieć kiedy będą dostarczone...

oznacz moderatorów

Darius_cz
#8 Zapaleniec

Proszę o aktualizację / status problemu.

Weekend się kończy, nic nie dojechało.

Przesyłki się nie ruszają z Zabrza.

oznacz moderatorów