anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona przesyłka Allegro One

Client:44007298
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, zamówiona przeze mnie przesyłka do Allegro One Box jest opóźniona i wg historii przesyłki już od prawie 3 dni tkwi w oddziale doręczenia. Czy jest szansa na jakąś interwencję, kontakt z przewoźnikiem lub chociaż informację kiedy przesyłka w końcu dotrze?

Nr przesyłki: A000N6GVL6

@Allegro_One 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:44007298 Interweniujemy w oddziale, w którym znajduje się Twoja paczka. 

oznacz moderatorów

Client:44007298
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One 

Dzień dobry, kiedy mogę się spodziewać postępów w tej sprawie? Na tę chwilę paczka nadal nie zmieniła statusu.

oznacz moderatorów

Client:44007298
#8 Zapaleniec#

Czy mogę się dowiedzieć co się dzieje z moją paczką? Status przesyłki ("Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia") nie zmienia się już od prawie 9 dni.

@Allegro_One 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44007298 dostałeś nauczkę ? , wszem i wobec wiadomo ,że to kicha , wystarczy poczytać opinie . https://www.globkurier.pl/opinie-allegro-one 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jeśli uważacie ,że piszę nieprawdę to bardzo proszę użyjcie cenzury .

oznacz moderatorów

Client:44007298
#8 Zapaleniec#

Niestety masz rację, dostałem. Wcześniej nie szukałem opinii, bo kilka razy korzystałem z One i wszystko było w porządku; dopiero teraz widzę jak wiele osób ma problemy z przesyłkami. Tradycyjnie, Polak mądry po szkodzie.

oznacz moderatorów