anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poproszę o podanie mi numeru ups do przesyłki o numerze Allegro A0001ATQB7.

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

Jak wyżej, proszę o numer śledzenia UPS:)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Saga_Saga nie ma takiej opcji 😞

A jak chcesz śledzić wejdź w szczegóły zakupu i śledzenie będzie bardziej szczegółowe 

Zrzut ekranu 2023-07-17 180207.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Ale przecież jest taka opcja, co można zaobserwować we wcześniejszych wpisach.

Nie mam możliwości śledzenia tej przesyłki w koncie, bo jest wysłana w zamian za nie ten produkt który otrzymałam przy zakupie. Ale dzięki za wskazanie miejsca w którym byłaby standardowo 🙂

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Saga_Saga nie udostępniamy numeru przesyłki UPS, być może w przeszłości zasady były inne i dlatego w niektórych wątkach ten numer jest widoczny. 
Sprawdziliśmy status tej przesyłki i wczoraj została zarejestrowana przez nadawę, jeszcze nie została nadana. 

oznacz moderatorów

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

Jak "być może" jak bez trudu znajdziesz w innych postach wątki w których ktoś prosi o podanie trackingu UPS na podstawie trackingu allegro i nie ma z tym żadnego problemu. 

W ogóle przy okazji wspomnę że zmuszanie użytkowników do korzystania z uboższego śledzenia allegro, podczas gdy przesyłki obsługuje przewoźnik który udostępnia zdecydowanie bardziej szczegółowe statusy, jest bez sensu.

Wracając do mojego przypadku, skoro nie mam możliwości śledzenia przesyłki samodzielnie, mam prosić tutaj o podanie każdej zmiany statusu? Czy też może jednak mogłabym poprosić o link żeby robić to samej?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Saga_Saga Samodzielnie możesz sprawdzić status przesyłki w szczegółach zakupu lub na tej stronie

oznacz moderatorów

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

Udało mi się uzyskać link, ale ponieważ idę na urlop i bardzo się martwię że paczka nie zdąży przyjść, PROSZĘ o udostępnienie numeru UPS - chcę wiedzieć jakie są szanse że paczka zdąży przyjść, a także gdybym chciała się skontaktować z ich biurem obsługi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Saga_Saga jest na magazynie jak dobrze pójdzie to po weekendzie dostaniesz 😄

Zrzut ekranu 2023-08-10 171549.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

@kostas11 nie ma to jak słowa otuchy kiedy ich komuś potrzeba smiling-face-with-tear_1f972

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Saga_Saga przykro mi, ale nie możemy Ci podać tego numeru. UPS to nasz partner logistyczny i jeśli będziesz chciała uzyskać więcej informacji w sprawie swojej przesyłki, możesz śmiało kontaktować się z nami. Poprosiłam już o sprawdzenie Twojej paczki i przewidywany czas dostawy to jutro (11.08), do końca dnia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Saga_Saga
#7 Wielbiciel#

dzięki @_HolaOla_

(chociaż nie ukrywam że Allegro mogłoby po prostu udostępnić narzędzie do konwersji kodów lub kodować je tak, by można było samodzielnie odczytać id UPS - zwłaszcza że wcześniej numery były udostępniane na życzenie userów)

oznacz moderatorów