anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z otwarciem skrytki Allegro One Box

sleepless00
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mam problem z odbiorem paczki 

ALE00003AAC2419 z paczkomatu Allegro One Box. Dostalam kod odbioru, probowalam skanowac i wpisywac recznie, niestety paczkomat tylko podswietlil gdzie jest, nie otworzyly sie drzwiczki. Paczka nie zostala wyjeta, nie mam mozliwosci jej odbioru. Przy kolejnej probie wyswietla sie ze kod nieprawidlowy lub nr tel nieprawidlowy. Odeszlam z kwitkiem. W aplikacji allegro wyswietla sie, ze paczka odebrana. Jak moglam ja odebrac, skoro skrytka sie nie otworzyla? :-((( bardzo prosze o pomoc. Zalezy mi na odbiorze zanim wroci do nadawcy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sleepless00 Jeśli masz problem z odbiorem przesyłki i jesteś w pobliżu maszyny, najlepiej zadzwonić na naszą infolinię, a otworzymy skrytkę zdalnie. Podejrzewam, że nie jesteś już w jej pobliżu, dlatego w takiej sytuacji, napisz proszę do nas tutaj. Nasi pracownicy sprawdzą, co się  wydarzyło i na pewno postarają się pomóc rozwiązać Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sleepless00
#7 Wielbiciel#

Dzieki za odpowiedz. Jaki jest nr tel na infolinie? Postaram sie jutro podejsc raz jeszcze.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na automacie powinien być podany .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

616 306 997

oznacz moderatorów